SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 07:44

SON HABERLER

Kahkaha attıran polis baskını! Erkenci Kuş 44. Bölüm

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin 44. bölümü 3 hafta aradan sonra ekrana geldi.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrolünde oynadıkları dizide çiftliği polis bastı.

Sanem’in icadı olan kremleri üretmeye çalışan ekip, karşılarında polisi görünce şoke oldu.

Sahte krem üretmekten dolayı şikayetçi olan adam yüzünden gergin anlar yaşanırken, ekran başındaki izleyiciler ise kahkahalar attı.

O sahneleri videodan izleyebilirsiniz…

Erkenci Kuş 44. Bölüm Özet:

Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can’la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem’e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor…
Sanem’in Can’ın yanına gittiğini bilen Yiğit ise bunu hazmedemiyor, Sanem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazır. Yiğit’in planı ajansı karıştırıyor, tüm ekip hiç ummadıkları bir anda kendilerini gözaltında buluyor, yardımsa hiç beklemedikleri bir yerden geliyor.
Emre, karısı ve kendisi için yeni bir başlangıç yapmayı çok istiyor. Ne iş olsa yapmaya hazır; ancak iş bulmak kolay değil. Ama her şey çok değişti, Emre artık eski Emre değil, Leyla için ne gerekirse yapar.  Sanem ve Can için yeni bir devir başlıyor; artık ortak oldular. Peki ya aşk? Kalp çarpıntısı öyle birden bire boşlukta kaybolup gidebilir mi? Can Sanem’e bunu nasıl anlatacak?

İlgili Haberler