SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:22

SON HABERLER

Savaşçı dizisinin Kopuz Albayı Murat Serezli’ye en iyi erkek oyuncu ödülü verildi!

Fox TV ekranlarında 3 sezondur devam etmekte olan Savaşçı dizisi, Söz’ün finalinin ardından ekrandaki tek Asker dizisi olarak boy gösteriyor. Dizi 4. sezonda da ekranda yer alacak.

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, FOX’ta yayınlanan ‘Savaşçı’ dizisinin başrol oyuncularından Murat Serezli, yeni sezona ödülle başladı.

Dizide canlandırdığı Albay İbrahim Kopuz karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanan Serezli, Mood Yaz Ödülleri gecesinde Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Ödülünü almak üzere sahneye çıkan oyuncu, “Hayatta başarı; evinizdeki mutluluk, huzur ve yapıcı eleştiri atmosferiyle oluşur. Bu yüzden öncelikle eşim Olcay’a, anneme ve babama teşekkür ediyorum” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Kolektif bir iş yapıyoruz. Bana bu güzel, şiirsel tiratları yazan dizimizin yazarı Süleyman Çobanoğlu’na, yapımcımız Limon Film’e, dizimizin tüm sezonlarındaki yönetmenlerine, ekip arkadaşlarıma ve birbirinden çok sevdiğim oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Dördüncü sezonuyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan ‘Savaşçı’, yeni bölümleriyle yakında FOX ekranında olacak.

İlgili Haberler