Ana sayfa Dizi Haberleri Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin hastası olacaksınız!

Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin hastası olacaksınız!

tarafından ker_def

Neslihan Atagül yeni dizi ve yeni karakteri ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor… Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı başlıyor… Nare karakteri ile Neslihan Atagül hayranları onun müthiş oyunculuk performansını bir kez daha ekranda izleyecek. Fragmanlardaki başarısıyla göz dolduran oyuncu, Engin Akyürek ile birlikte iyi bir dizi çifti de oldu.

Star’ın iddialı projelerinden ‘Sefirin Kızı’nın başrol oyuncularından Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesi ve rolü Nare’yi anlattı.

“Sefirin Kızı Nare, İzlanda’da doğmuş; Oslo’da, Tokyo’da, Cape Town’da Yeni Delhi’de Ottowa’da büyümüş bir dünya vatandaşı. İlk aşkı Sancar’ı hala çok seven Nare, bu aşk ayrılıkla sonuçlanınca acısını hep içinde taşımış. Sadece kızı için yaşayan Nare’nin güçlü kişiliği başarılı oyuncuyu çok etkilemiş. Başarılı oyuncu Nare’yi şu sözlerle anlatıyor: “Nare, savaşçı; çok güçlü ve kararlı, çok akıllı. Aklına koyduğunu yapan, mücadeleyi seven, asla pes etmeyen bir karakter. Toplum baskısının umudunu yok etmesine izin vermemeye çalışıyor. Umarım seyirci Nare’yi ve hikayesini sever.”

Sefirin Kızı dizisinde Nare'nin hastası olacaksınız! 8

Oyuncu, projenin ekrana yansıyan hikayesindeki en büyük farkın sevdanın her rengi ve halini içinde barındırması olduğunu belirtiyor.

Sefirin Kızı dizisinde Nare'nin hastası olacaksınız! 9

Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı, “Sefirin Kızı”güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımı bu akşam Star’da başlıyor.