Ana sayfa Dizi Fragmanları Elimi Bırakma finale giderken, Azra’nın yaşam mücadelesi bitmiyor!

Elimi Bırakma finale giderken, Azra’nın yaşam mücadelesi bitmiyor!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Elimi Bırakma dizisinin 58. yeni bölümü 17 Aralık Salı akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. Bilindiği üzere dizinin 24 Aralık’taki 59. bölümü final olacak. Dizide final sahneleri çekildi ve sette artık çalışmalar sona erdi.

Çelenler için mücadele zamanı… 58. bölümde bu mücadelenin detaylarını bulacaksınız. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma, yeni bölümünde yaşanacakların detayları şöyle:

Şimdi Çelenler için el ele verip hep birlikte mücadele etme zamanı… Azra hatalığının ne olduğunu öğrendiğinde derin bir umutsuzluğa kapılır, annesini de aynı hastalıktan kaybetmiştir çünkü. Cenk ise asla umudunu yitirmez, karısını kurtarabilmek için âdete canını dişine takar. Bu zorlu sınavı ya birlikte geçecekler ya da derin bir yara alacak ve tamamen dağılacaklardır.

Sumru ise Gürkan’la ilgili çok kritik bir gerçeği ortaya çıkarır. Artık hem kendi hem de Çelenler tehlike altındadır. Sumru herkesi uyarmaya çalışır fakat kimse onu dinlemez. Böylece Sumru’nun Barış’a duyduğu aşkın sınanacağı o an gelir. Ya her şeye rağmen gerçeği ortaya çıkaracak ya da kendini kurtarmaya çalışacaktır.

Oysa ne Sumru’nun ne de Gürkan’ın hesaplayamadığı şeyler vardır… TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her salı günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.