SON DAKİKA
16 Eylül 2019 17:40

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 51. bölümde izleyenleri perişan eden sahne!

İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde oynadıkları Sen Anlat Karadeniz dizisinin 51. bölümünde, ekran başındakileri hüzünlendiren bir sahne yaşandı.

Gemileri Genco tarafından batırılan Kaleliler, haberi alır almaz sahile koştu.

Mustafa’nın hayatından endişe eden Asiye ve diğerleri, sahilde büyük bir acı yaşadı. Mustafa’nın kurtulması ile acı çığlıklar, sevinç çığlıklarına dönüştü.

Hafta boyunca yayınlanan fragmanlarda Mustafa’nın ölmüş olabileceği tahminleri yapılıyordu. Ancak tahminler çıkmadı ve Mustafa kurtuldu.

Dizideki o sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Sen Anlat Karadeniz 51. Bölüm Özeti:
Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat’la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir’in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir’in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

İlgili Haberler