SON DAKİKA
15 Eylül 2019 10:09

SON HABERLER

Yiğit’in oyuncaklarını sattığı sahneye eleştiri! Sen Anlat Karadeniz 51. Bölüm

Atv’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 51. bölümünde Yiğit’in ailesine yardım etmek için oyuncaklarını satması, izleyenleri hem hüzünlendirdi, hem de kızdırdı.

Senariste kızan izleyiciler, Yiğit’in getirildiği bu duruma isyan etti. Aynı zamanda dizide Yiğit’in evden kaçtığı sahnede dizinin takipçilerini kızdırdı.

“Bu kaçıncı oldu Yiğit’in evden kaçması? Başka konu mu bulamıyorsunuz?” sözleriyle eleştiriler yapan izleyiciler, sosyal medyada tepkilerini gösteriyorlar.

Yiğit’in oyuncaklarını toplayıp satmaya gittiği sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Sen Anlat Karadeniz 51. Bölüm Özeti:
Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir.

Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat’la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir.

Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir’in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir’in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

İlgili Haberler