SON DAKİKA
19 Eylül 2019 19:28

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm sezon finali fragmanında Genco, Nefes’e kin kusuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sen Anlat Karadeniz dizisinin 53. sezon finali 29 Mayıs Çarşamba günü ekrandaki yerini alacak. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman’ın başrollerinde yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin sezon finalinde neler olacağı merakla bekleniyor.

Melek yangının ortasında kalıyor. Tahir, kapıyı kırıp onu kurtarıyor… Daha sonrasında Melek, Nefes’ten yardım istiyor. Genco ise bu durumdan hiç memnun değil. Genco’nun ne yapacağı merakla bekleniyor. 29 Mayıs Çarşamba 20.30’da ekrana gelecek olan sezon finalinden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz.

atv’nin iddialı dizisi sezon arası verdikten sonra sonbaharda yeniden toplanacak ve 3. sezonun hazırlıkları başlayacak.

52.Bölümde neler yaşandı?

“Ben zaten yanıyorum, sende yan!”

Nefes, Melek ve Genco’yu bir arada görünce genç kızın hayatında ters giden bir şeyler olduğunu sezinler. Nefes, Melek’e neler olduğunu öğrenmek için harekete geçerken, Melek’in kaçışının bedelini Nilüfer öder.

Tahir, Murat’ı içine bulaştığı beladan kurtarmak isterken onu daha büyük bir uçuruma yuvarladığının farkında değildir. Öfkesine hakim olamayan Tahir, Murat’ı tamamen kaybedecektir.

Nefes kendisi gibi zulme uğramış kadınlara umut olmak, nefes olmak için radyo programına çıkar. Melek’in Nefes’e ulaşmaya çalıştığını gören Genco onu alıkoyarken, Melek’in direnişi Genco’nun yanacağı cehennemin fitilini ateşler.

İlgili Haberler