Sen Anlat Karadeniz dizisi 21 Şubat Çarşamba 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

18 Şubat 2018 Pazar, 21:02
Sen Anlat Karadeniz dizisi 21 Şubat Çarşamba 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

atv ekranlarının sevilen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz, 5. bölümüyle ekrana gelecek.

21 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan 5. bölümün 2. fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Burcu Binici’nin yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu.

İşte yeni fragman:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nefes, Tahir’in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes’i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır. Vedat’ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa’nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya’ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir’in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir’in kanatmayı başardığı kalbini.

Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes’ten hem Mercan’dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan’a kadar götürmeye karar verir.

Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan’a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

sen anlat karadeniz haberleri için