Sen Anlat Karadeniz’deki o görüntü tartışmaya yol açtı! O kız Nazar mı?

03 Haziran 2018 Pazar, 14:53
Sen Anlat Karadeniz’deki o görüntü tartışmaya yol açtı! O kız Nazar mı?
Televizyongazetesi/Analiz
Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde oynadıkları atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 20. bölümünde ortaya çıkan bir görüntü tartışma konusu oldu!

13 Haziran’daki 21. bölümüyle final yapacak olan dizinin bu hafta 6 Haziran akşamı yayınlanacak 20. bölüm tanıtımında Vedat, yeni bir hamle yaparak Nazar’la evleniyor.

Mercan’ın uyanmasından sonra, Vedat önce onu tehdit ediyor. Nazar’ın kocası olarak kendisini babasına ihbar etmemesi için Mercan’ı tehdit ediyor.

Tahir ise beklenmeyen bir hamle ile Vedat’ın itirafını polise verdikten sonra Nefes’le birlikte Rusya’ya kaçma planları yapıyor.

Tüm bu gelişmelerle birlikte tanıtımda yer alan bir görüntü kafaları karıştırdı.

Vedat’ın duvara fırlattığı görüntüdeki kişinin Nazar olup olmadığı tartışılıyor.

Sosyal medyada tanıtımı izleyenler, bu kişinin Nazar olduğunu düşünüyor. “Nazar ilk dayağını yedi Vedat’tan” yorumlarına neden olan o görüntüdeki kızın kim olduğu tam anlaşılamıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Bazı izleyiciler bu kişinin Berrak olabileceğini söylerken Nazar olma ihtimali de tartışma konusu oldu.

Vedat’ın oyunuyla onunla evlenen Nazar’ın da şiddete mi uğradığını hep birlikte Çarşamba akşamı izleyeceğiz.

“Nazar artık Nefes’in ne yaşadığını anlamıştır artık” yorumlarına neden olan görüntülerdeki kişinin Mercan olma ihtimali de konuşuluyor.

Ancak Mercan, hala hasta yatağında. Fragmanı defalarca izlediğini söyleyen izleyenler, hala bu kişinin kim olduğunu çözemedi. Yakından bakılınca bu kişinin Berrak olma ihtimali daha yüksek gibi duruyor!

İşte tartışmalara neden olan o tanıtım:

irem helvacıoğlu haberleri için

sen anlat karadeniz haberleri için