Ana sayfa Dizi Haberleri Sezin Akbaşoğulları, O Kız dizisini izleme nedenlerinden birisi!

Sezin Akbaşoğulları, O Kız dizisini izleme nedenlerinden birisi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sezin Akbaşoğulları, O Kız dizisini izleyenlere çok farklı duygular yaşatan tecrübeli bir isim olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Rolün zorluğu karşısında Sitare karakterinde çok başarılı performans sergileyen oyuncu, birçok izleyici için diziyi izleme nedenlerinin başında geliyor.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmakta olan O Kız dizisinde, Erkan Petekkaya ile Sezin Akbaşoğulları’nın başarılı partnerliği, hayranları eski yıllara da geri götürdü. İki ünlü oyuncu 2005 ile 2007 yılları arasında yayınlanan Beyaz Gelincik isimli dizide başrolde yer almış ve çok etkili olmuştu. 2002 yılından bu yana setlerde izlemekte olduğumuz Sezin Akbaşoğulları, ayrıca Behzat Ç dizisindeki Eylül karakteriyle de çok ilgi çekmişti.

Herkesi avuçlarının içinde tutma becerisi ile Sitare karakterinin hikaye içinde büyük bir çekiciliği bulunuyor. Dizinin başından bu yana Sezen Akbaşoğulları için projeyi izleyenler sosyal medyadan paylaşımlarda bulunarak ünlü oyuncuya övgüler yolluyor.

Sezin Akbaşoğulları, O Kız dizisini izleme nedenlerinden birisi! 6

Zeynep karakteri dizinin esas kızı olarak konumlansa da, Sitare’nin onu kullanması, faydalanması, sonra koruması gibi farklı durumlar hikaye büyük heyecan kattı. Sezin Akbaşoğulları da Sitare karakterinin duygu geçişlerinde izleyicileri, inandırıcı performansı ile hikayenin içinde tutan en önemli isimlerden birisi oldu.

Sitare karakterinin projeye sonradan katılan Rojda Demirer’in canlandırdığı Melek karakteri ile olan sahneleri de izleyicilerin diziyi seyretme nedenlerinden birisi haline geldi.

O Kız dizisi daha ne kadar devam eder bilinmez ama şimdiye kadar geniş bir izleyici kitlesini etkilediğini ve Sezin Akbaşoğulları’nın da performansı ile hayranlarını mest ettiğini söylemek yanlış olmaz.