Ana sayfa Dizi Haberleri Sıfırıncı Gün dizisinde kadro sağlam, hikaye sağlam geri kalan tek şey izleyici desteği!

Sıfırıncı Gün dizisinde kadro sağlam, hikaye sağlam geri kalan tek şey izleyici desteği!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TV8 ekranında izleyicilerle yakında buluşacak olan Sıfırıncı Gün isimli yeni dizinin yayınlanan ilk fragmanı büyük ilgi çekti. Dizinin çok değerli bir oyuncu kadrosunun bulunduğu hemen kendisini hissettiriyor.

Sıfırıncı Gün, bir polisiye hikaye ve içinde mafya ile aşk da bulunacak. Engin Öztürk ve Aybüke Pusat ikilisinin ön planda bulunduğu kadroda çok önemli isimler de yer alıyor. Sarp Akkaya, Yiğit Özşener gibi tecrübeli isimler ilgi çekecek karakterlerle geliyor.

Turgay Tanülkü, Adnan Biricik ve Savaş Özdemir gibi daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde öne çıkan oyuncular da bu yeni aksiyon dizisinde dikkatleri çekecek karakterleri canlandırıyor.

Polislerin ne kadar büyük zorluklar ile mücadele ettiklerini, görev uğruna hayatlarını kaybettiğini ve geride gözü yaşlı bir aile bıraktıklarını ama adaletin her şeyden önemli olduğu vurgusunu, dizinin ilk fragmanında görebilirsiniz.

Sıfırıncı Gün dizisinde kadro sağlam, hikaye sağlam geri kalan tek şey izleyici desteği! 8

Arkadaşının intikamını almak için yola çıkan bir polis karakterinin suçluları kendisi cezalandırma çabası ile, adaleti öne çıkartıp kararı adalete bırakma mücadelesini de dizinin hikayesi içinde izleyeceksiniz.

Sıfırıncı Gün dizisinin ilk izlenimleri çok olumlu ve yayınlanan fragmana bakılırsa da, çok çalışılmış bir hikaye kurgusu gözlemliyoruz.

Engin Öztürk’ün sakallı yeni imajı ile yine farkını ortaya koyacağı bir aksiyon dizisine hazır olun. Tabii ki bir süredir ekranlarda yer almayan Aybüke Pusat da yeniden hayranlarının karşısına çıkacak.

Sıfırıncı Gün dizisinde kadro sağlam, hikaye sağlam geri kalan tek şey izleyici desteği! 9

Oyuncu kadrosu sağlam olan, hikayesi ile dikkat çeken dizinin başarısı için gerekli olan son şart iyi bir reyting elde etmesi.

Yakında ne zaman yayınlanacağı ortaya çıkması beklenen Sıfırıncı Gün dizisinin iddialı bir proje olduğunu söylemek gerekiyor.