Ana sayfa Dizi İzle Söz 76. bölümde Savcı Derya, Yavuz’u sorgularken sinirler geriliyor!

Söz 76. bölümde Savcı Derya, Yavuz’u sorgularken sinirler geriliyor!

tarafından ker_def

Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem,gibi önemli isimleri kadrosunda bulunduran Söz dizisi, 1 Nisan Pazartesi akşamı 76. bölümüyle ekrandaki yerini almıştı.

Dizinin son bölümünde Savcı Derya ile Yavuz’un sorgu sahnesi herkesin dikkatini çekmişti. Elleri kelepçeli şekilde masada oturan Yavuz ne ile suçlandığını bilmiyor. Savcı Derya, birden fazla cinayet işlemekle suçlandığını söylüyor. İkili arasında sinirler geriliyor… Savcı Derya, her şeyi anlatmasını istiyor ama Yavuz’un anlatacak hiçbir şeyi yok…

Videodan sorgulama sahnesini izleyebilirsiniz.

Peki 76. bölümde başka neler oldu?

Baskın yapılan hücre evinde karşısında Yavuz’u(Tolga Sarıtaş) bulan Derya(Deniz Baysal) bunca zamandır duyduğu tüm şüphelerde haklı çıkmanın hayal kırıklığını yaşıyordur. Büyük bir hesaplaşma içine giren Derya ve Yavuz ayrılığın eşiğine gelirler.

Tim tarafından köşeye sıkıştırılan Dragan kaçış yolu olarak Karabatak’ı kullanır. Fakat yaptığı planla Tim’in atlattığını düşünürken yolun sonuna geldiğini anlayacaktır.
Kurulacak terör devleti için planlarına devam eden Linda, kurulacak ülkenin başına getirilecek kişi olan El Muğdar’ı ülkeye sokmanın hazırlığı içindedirler. Fakat buna izin vermemek için Yavuz her yolu deneyecektir.

Sorgu işleminin ardından Başsavcılığa sevk edilen Yavuz’u yolda bekleyen büyük bir tehlike vardır. Bunu fırsata çeviren Yavuz, Linda’nın planlarını altüst etmek için harekete geçer fakat bu durum Derya’yı zora sokacaktır.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.