SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 05:33

SON HABERLER

Söz dizisi 5 Şubat 32. bölümünde yeni bir karakterle karşılaşacaksınız!

Burcu Biricik Söz dizisinde hangi rolde oynuyor?

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, Söz dizisinin 32. bölümünde Narkotik Şube Başkomiseri Ceren rolünü canlandıracak.

Star TV’nin Pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi Söz‘ün yeni bölümünde Burcu Biricik sürprizi yaşanacak. Ünlü oyuncu Burcu Binici konuk oyuncu olarak yer alacağı Söz yeni bölümde, Narkotik Başkomiser Ceren karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.

Dizinin yayınlanacak yeni bölümlerinde Narkotik Başkomiser Ceren, ‘SÖZ’ Timinin zorlu görevlerinde önemli bir rol oynayacak.

SÖZ 32. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Yeni Bölüm Özeti

Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişir…

Çolak’ın adamları tarafından etrafı çevrilen Yavuz ve Agah tehlikeli bir plana girişirler. Agah’ın yıllardır kurduğu planın boşa düşmemesi için Yavuz hayatını ortaya koyacaktır.

Canlı yayını engelleyen Tim, Çolak’ın yardımcısını ele geçirmiştir. Yardımcısını geri almak isteyen Çolak, büyükelçinin bütün itirazlarına rağmen, Yavuz’la yardımcısını takas etmeye karar verir. Fakat bu takas sandığı gibi kolay gerçekleşmeyecektir.

Bu arada terörün finans kaynaklarını kesmek isteyen Tim, Eylem’den gelen istihbaratı değerlendirmeye alır ve Karabayır Emniyet Müdürlüğü’yle ortak düzenlenen bir operasyonla büyük bir uyuşturucu sevkiyatını önlemeye çalışır.

Ancak uyuşturucu sevkiyatları engellenen terör örgütü, Karabayır Emniyet Müdürü Kenan Kara ve Erdem Yarbay’a hain bir saldırı hazırlığı içindedir.

İlgili Haberler