SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 22:11

SON HABERLER

Söz dizisi 54. Bölüm 3. Fragmanı İzle

Pazartesi akşamlarının iddialı dizilerinden Söz, 8 Ekim akşamı 54. bölümüyle hayranlarının karşısında olacak. Star TV’nin 3. sezonda da başarılı bir grafik çizen dizisine yeni isimler katılmıştı. Deniz Baysal, Sarp Akkaya ve Ece Ceşmioğlu, diziye bir hayli hareket kattı. Ayrıca Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Yavuz karakterinin istihbarat elemanı görevi de diziye ayrı bir hareket getirdi. Youtube videosundan linki tıklayarak youtube’a gidip fragmanı izleyebilir veya aşağıdaki videodan sitemizden ayrılmadan fragmana bakabilirsiniz.

Cem Karaca’nın ‘Sen de başını alıp gitme” şarkısı eşliğinde 8 Ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak olan Söz dizisi 54. yeni bölümün 3. fragmanı yayınlandı.

Videodan izleyebilirsiniz.

Söz dizisi 54. bölümünde neler yaşanacağının ipuçları ise yayınlanan fragmanlarla ortaya konulmakta. Yine aksiyon dolu sahneler izleyicileri bekliyor. 54. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Milli Güvenlik Protokolü’nün peşinde olan Dragan’ın planları bitmiyor. Hem Tim hem de Yavuz bilgisayar ağından neyin alındığını bulmanın peşinde. Tolga Sarıtaş, 3. sezonun en baskın karakterine hayat vermeye devam ediyor. Adeta dizi onun omuzları üzerinde duruyor.

İlgili Haberler