Söz dizisinde Yavuz Komutan’a kötü bir pusu kuruluyor!

26 Nisan 2018 Perşembe, 22:22
Söz dizisinde Yavuz Komutan’a kötü bir pusu kuruluyor!
STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 30 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizinin 44. bölüm tanıtımı yayınlandı.
Yeni bölümde Su ve Nazlı gelinlik provası yapıyor. Bu sırada Yavuz Komutan’a ise çok kötü bir pusu kuruluyor. Yavuz, kurtulabilecek mi?

İşte Söz 44. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Derman, Medusa planını harekete geçiriyor!

Yaralı halde teröristlerin hedefinde olan Yavuz, Bahar’ın da yardımıyla tehlikeyi savuşturmayı başarır. Ama teröristlerin takibinden kurtulmak için sığındıkları ormanda yollarını kaybederler. Yavuz ve Bahar, Tim gelene kadar yalnız başlarına gece boyunca mücadeleye devam edeceklerdir. Bu mücadele birbirlerine olan sevgilerini tekrar hatırlamak için de bir fırsat doğuracaktır.

Kimliği deşifre olan Derman, Ataşe’yle kafa kafaya verip Medusa planını hızlandırma kararı alırlar. Tim’in bu planı önlemek için elindeki tek fırsat Ebu Zübeyir’e ulaşmaktır. Medusa planının şifrelerini para karşılığı satmayı kabul eden Ebu Zübeyir, Karabatak ve Eylem’in takibindedir. Ama Ataşe de yıllardır peşinde olduğu Ebu Zübeyir’e ulaşacak ve bilgi satmasını önlemek için her yolu deneyecektir.

Eylem verdiği kararla Avcı’yla olan bağını koparmak üzereyken, evlilik yolunda ilk adımı atan Çaylak ve Su’ya Tim’in güzel bir sürprizi vardır. Nazlı ise Güler’in rahatsızlığı sonucu alacağı haberle hayatının şokunu yaşayacaktır.

SÖZ TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Ebu Zübeyir’den aldığı bilgiyle harekete geçen Tim büyük bir katliamı önlemek için İstanbul’a doğru yola çıkar.

aybüke pusat haberleri için

söz haberleri için