Ana sayfa Dizi Haberleri Söz dizisinde Yavuz şehit oluyor! Finale giden dizide şok gelişme!

Söz dizisinde Yavuz şehit oluyor! Finale giden dizide şok gelişme!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’de ekrana gelen Söz dizisi finale doğru giderken, bu akşam ekrana gelecek olan 83. bölüm 2. tanıtımında şoke eden bir gelişme yaşandı!

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları dizinin tanıtımında, TİM’le operasyona giden Yavuz, çatışma sırasında yere düşüyor.

TİM’deki askerlerin kalp masajı yapmalarına ve tüm çabalarına rağmen Yavuz’un öldüğü ve görüntüleri aynı anda merkezden izleyen Derya’nın da bu gelişme karşısında şok olduğu görülüyor..

TİM, Yavuz’un üzerine Türk bayrağı örtüyor. Bu görüntüler, dizinin takipçilerini çok şaşırttı. Finale giderken yaşanan bu gelişmenin bir rüya sahnesi ya da bir ters köşe olduğunu düşünmek istiyor izleyiciler.

Bakalım, bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Yavuz gerçekten ölüyor mu?

İşte 83. bölüm 2. tanıtımı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz ve Tim, Erdem Komutan’ı kurtarmak için hayatlarını hiçe sayarlar.

Erdem’in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan’a ihtiyacı olan Tim, Dragan’ı vermemek için canla başla mücadele eder. Fakat yaralı halde iki ateş arasında kalan Dragan kendinde değildir. Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yol bulmak zorundadır.

Yavuz’un giderek ilerleyen rahatsızlığını Tim öğrenir. Komutanlarını yaşatmak için Dragan’ın yerini bildiği panzehire ihtiyaçları vardır. Her şey çok geç olmadan panzehire ulaşmak için bir plan yaparlar. Ama bu planın işlemesi için önce Dragan’a ulaşmak zorundadırlar.

Önemli adamlarını tek tek kaybeden Dost artık en büyük hamlesini yapma vakti geldiğine karar verir. Sınırımızda kurulacak bir terör devleti için gerekirse büyük bir çatışmayı göze almıştır. Ama Tim ve askerlerimiz bu hamle için hazırdır.