Söz dizisinden büyük tesadüf! İki oyuncu kardeş aynı dizide!

07 Eylül 2018 Cuma, 13:16
Söz dizisinden büyük tesadüf! İki oyuncu kardeş aynı dizide!
Star TV’de ekrana gelen Söz dizisinin yeni sezonu hayli hareketli ve aksiyonlu geçecek! Diziye yeni katılan oyuncular arasında ise bir ilginç tesadüf yaşanıyor!

Bir süre önce yeni sezonda Deniz Baysal, Atsız Karaduman, Sarp Akkaya, Ece Çeşmioğlu’nun da diziye dahil olduğu öğrenilmişti.

Bir başka haber de Kaya Akkaya’dan geldi. Akkaya’nın Söz dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı haberi, tesadüfü de ortaya çıkardı.

Kaya ve Sarp Akkaya kardeş oyuncular. İki kardeş, aynı dizide kamera karşısına geçecekler. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ablaları da oyuncu Esra Akkaya.

Kaya Akkaya, Söz dizisine konuk oyuncu olarak dahil oluyor!

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, “SÖZ” dizisine başarılı oyuncu Kaya Akkaya konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

Sarp Akkaya, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla birlikte Söz dizisinde oynayacaklarını da esprili bir dille belirtiyor. “Varınca ara dedin, geldim ben. Söz’deyim” notunu düşüyor Sarp Akkaya.

Genç oyuncu Afra Saraçoğlu da bu fotoğrafa ‘hayırlı olsun’ yorumunu  yapmış.

Dizinin pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 21. bölümünde Kaya Akkaya, kiralık katil olan Olcay karakterine hayat verecek. Soğukkanlı bir katil olan Olcay’ın alacağı görev tansiyonu oldukça yükseltecek. Heyecan ve aksiyonun biran olsun düşmeyeceği yeni bölümde, Agah ve ekibi Olcay’ı kullanarak korkutucu planlarını hayata geçirmek için düğmeye basacak.

Vatanı İçin Gözünü Kırpmadan Ölüme Yürüyenler

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı; Kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz karakterini başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın, ‘Özel Kuvvet Timi’ mensuplarını ise Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat’ın canlandırdığı “SÖZ” her Pazartesi günü Star TV’de ekrana geliyor.

Esra Akkaya haberleri için

Kaya Akkaya haberleri için