SON DAKİKA
30 Eylül 2022 00:03

SON HABERLER

Söz dizisinin iki güzeli Deniz Baysal ve Yağmur Ün ödül aldı!

Kocaeli Üniversitesi’nden Söz dizisine 2 ödül…

Star TV ekranında 4 bölüm sonra final yapacak olan Söz dizisine ödül geldi. Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’, Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü tarafından iki ödüle layık görüldü.

Yılın Kadın Oyuncusu ve En İyi Dizi Çifti

Söz dizisi, Kocaeli Üniversitesi Liderlik Kulübü tarafından gerçekleştirilen ‘Face To Fest’ ödüllerinde iki ödülün sahibi oldu. Kocaeli Ünivertesi Umuttepe Kampüsü’nde gerçekleşen törende, ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ ödülünü SÖZ dizisindeki Savcı Derya rolüyle Deniz Baysal alırken, Yılın En İyi Dizi Çifti ödülünü ise Yağmur Ün ve Aytaç Şaşmaz’ın oldu. Törende öğrencilerle bir araya gelen Deniz Baysal “Bir üniversite tarafından aldığım ilk ödül oldu. Benim ilkim oldunuz teşekkür ederim, bundan sonra bütün ödül töreni ve etkinliklerinizde yanınızda olacağım” dedi.

Ödülü Babasına Adadı!

‘Yılın En İyi Dizi Çifti’ ödülüne Aytaç Şaşmaz ile birlikte layık görülen Yağmur Ün , ödülü 7 ay önce kaybettiği babasına adadığını belirtirken ‘Kocaeli Üniversitesi öğrencilerine, sevgili yapımcılarımız Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’a, bizi bu kadar sevmenize sebep olan bize bu harika karakterleri hediye eden Ethem Özışık ve senaryo ekibine, ilk bölümden itibaren üstümde çok fazla emeği olan yönetmenlerim Yağız Alp Akaydın, Burak Müjdeci, Özlem Günhan’a, kamera arkasının asıl ve gerçek kahramanları olan ekip arkadaşlarıma ve bu güzel ödülün yarısının sahibi olan Aytaç Şaşmaz’a teşekkür ederim derken son olarak iyi ki varsınız’ dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler