SON DAKİKA
28 Eylül 2022 19:54

SON HABERLER

Söz yeni bölümde Eylem’in hayatı tehlikede! Söz 80.Bölüm Fragman

Star TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisinin 80. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde Eylem çok zor bir durumda kalacak! Tim, Eylem’i kurtarabilecek mi?

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Yavuz’un zekice planı sonucunda yakalanan Dragan adalet önünde hesap vermesi için tutuklanır.

Eylem’in zor durumda olduğunu gören Tim hemen harekete geçip önlerine geleni indirir. Tim Eylem’e ulaştığında onu kafasına dayanmış bir silahla tehlikenin ortasında bulur.

Yavuz ve Kopuk, Linda’dan aldıkları önemli bilgiler ışığında terör devleti planlarının arkasındaki kişiyi araştırmaya koyulurlar. Büyük patrona ulaşabilecekleri bir adres öğrenirler.

Bu sırada İstanbul bir terör saldırısıyla sarsılır. Halk otobüsünde silahlı bir terörist El Muğdar’ın serbest bırakılması talebiyle bir katliam girişiminde bulunur.

Harekât merkezinde Dragan ve yakın adamı Sadık paralel sorguya alınır. Dragan serbest bırakılmazsa İstanbul’un her yerinde büyük patlamalar olacağı tehdidinde bulunur. Eylem ve Yavuz çapraz sorguda önemli bilgiler edinirler.

Tim ve Yavuz ayrı kollardan İstanbul’daki olası terör saldırılarının önüne geçmek için harekete geçerler. Tim meydandaki canlı bombaların peşindeyken Yavuz da bu saldırıların arkasındaki asıl kişinin peşindedir. Zamana karşı verilen gerilim dolu mücadele esnasında daha büyük bir tehlikenin yaklaşmakta olduğunu anlayacaklardır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler