SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 02:05

SON HABERLER

Star TV’den yepyeni bir program geliyor…

Hafta içi her gün yayınlanacak yeni bir program geliyor…

Star’da yeni bir program başlıyor. Nilüfer Batur ve Ender Saraç’ın sunumuyla hafta içi her ekrana gelecek yeni programda, sağlıklı bilgiler ve özel yemek tariflerine yer verilecek.

OnurAkayMedya’nın edindiği bilgiye göre; daha önce birçok kanalda program yapan Dr. Ender Saraç ile Beyaz TV ve atv ekranlarında program sunan Nilüfer Batur, yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Daha önce TNT ekranlarında birlikte program sunan Saraç ve Batur, yıllar sonra tekrar birlikte izleyici karşısına çıkacak. Star TV ekranlarında başlayacak olan programın ismi, yayın saati ve yayın günü henüz netlik kazanmazken, yakın bir tarihte açıklanacağı belirtildi.

Hafta içi her gün yayınlanması planlanan programda konusunda uzman konuklar, kalp ve damar hastalıkları, sağlıklı beslenme, obezite, tansiyon, şeker, ruhsal problemler, şifalı bitkiler ve özel kürler, kansızlık ve daha pek çok hastalığın nedenleri ve çözüm önerileri ele alınacak. Hafif ve lezzetli yemek tariflerinin de yer alacağı programın yayın süresi ise, doksan dakika olması planlanıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler