Ana sayfa Sosyal Medya Su Burcu Yazgı Coşkun’un önlenemez yükselişi, Sıla Türkoğlu’ndan tahtından etti! Tablonun sürpriz ismi ise Demet Özdemir oldu!

Su Burcu Yazgı Coşkun’un önlenemez yükselişi, Sıla Türkoğlu’ndan tahtından etti! Tablonun sürpriz ismi ise Demet Özdemir oldu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Dizilerin sevilen oyuncuları, sosyal medyada hayranları tarafından sürekli yorumlara konu ediliyor. Gelen paylaşımlarla birlikte günün, haftanın, ayın en çok konuşulan isimleri, sosyal medya ölçümleme platformları tarafından tablolarla ortaya konuluyor.

Son bir yılın kadın oyuncular içinde en çok konuşulan ismi Su Burcu Yazgı Coşkun oldu. Atv’nin Kardeşlerim dizisinde oynadığı Asiye karakteri ile çok sevilen Su Burcu Yazgı Coşkun, sosyal medyanın popüler isimleri arasında ön plana çıkmakta. Ancak haftalık tablolarda bir süredir yerini, Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncusu Sıla Türkoğlu’na kaptırmıştı.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un kısa süreli düşen popülaritesinin ardından yeniden tahtını ele geçirdiği görülüyor! Deprem nedeniyle dizilerin yayınına ara verilmesinden sonra iki haftadır ekrana gelen yapımların oyuncuları da sosyal medyada gündem oluyor.

Adba.tv’nin 28 Şubat-6 Mart tarihli tablosunda, Su Burcu Yazgı Coşkun’un 75 bin 200 ileti ile ilk sırada olduğu görülmekte. Sıla Türkoğlu ile de arayı hayli açmış durumda! Türkoğlu’na gelen ileti sayısı 48 bin 300. Onları izleyen isim ise Demet Özdemir oldu!

İki başarılı ve genç oyuncunun, hayranları tarafından yapılan yorumlarla birlikte sosyal medyada en çok konuşulan isimler olduğu bir süreç yaşanıyor. Aylardır süren bu ikili rekabette Demet Özdemir ismi de bu hafta listeye sürpriz bir şekilde 3. sıradan girmiş durumda!

Önümüzdeki haftalarda, Adım Farah dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Demet Özdemir’in, tablonun ilk sırasını zorlayıp zorlamayacağı merak konusu! İlk bölümle birlikte hafta içinde 29 bin 500 iletiye konu olan Özdemir, bakalım diğer iki rakibini nasıl zorlayacak?

Bu arada listenin değişmeyen isimlerinden Elçin Sangu da Çöp Adam dizisindeki Peri karakteriyle çok beğenilen bir oyunculuk sergiliyor. İzleyiciyi bu kez şaşırtan bir karakterle ekrana gelen oyuncu da haftanın en çok konuşulan kadın oyuncuları içinde 19 bin 500 ileti ile 4. sırada.

Bu isimleri sırasıyla Rabia Soytürk, Devrim Özkan, Afra Saraçoğlu, Bensu Soral, Lizge Cömert ve Melis Minkari takip etmekte…