SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:34

SON HABERLER

Şükran Ovalı kızı Mihran Ela’nın doğum gününü kutladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Futbolcu Caner Erkin ile evli olan ünlü oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela’nın doğum gününde paylaşım yaptı.

20 Ağustos 2018 doğumlu olan Mihran Ela’nın fotoğrafıyla aşağıdaki mesajı paylaşan oyuncu kızına olan aşkını da kelimelere döktü.

Şükran Ovalı, bebeğine sağlıklı yaşlar diledi ve şöyle yazdı:

Kızım… Daha gelmeden ismin geldi, sonra hissin geldi.. Mihranım can parçam… Geldiğin an aşık oldum sana. Ömrümün geri kalanında en çok seni sevecek olmak, ne güzel bir hafiflik hissettirdi bana… Tarifsiz bir sevgi . Bilmeden, bildiğim o sonsuz bağ.. Su gibi hissettim kendimi, hep yeşerten bir hayat gibi. 🙏Sayende🙏. Yeniden keşfettim her şeyi.. Yeniden başladım… Yeniden doğdum seninle. İyi ki doğduk.❤. Seni büyürken görmek en güzel hayalim🎈. Gülüşüne sakladığın hayat, sana cömert davransın dilerim. Çok sev, çok sevil yavrum! Vicdan yanı başında olsun, aklından düşen kalbine denk gelsin. İyi ki bizimlesin, iyi ki bizi seçtin.. Hiç unutma; seni sen olduğun için hep sevicez, bir an bile vazgeçmeden… Sağlıklı yaşlara 🙏🏻 🧿❤️🧿❤️🧿❤️🧿❤️🧿#mihranela1yaşında #9:45 #20.08.2018 #20.08.2019 #happybirthday #mygirl #ilkgünfotoğrafları 🧿

Şükran Ovalı ayrıca, arkadaşlarından, hayranlarından gelen tebrik mesajlarını da instagram hikaye bölümünden paylaştı.

İlgili Haberler