Ana sayfa Yabancı Dizi Süper Kahraman hikayesi Legion dizisi ABD yayınından 2 gün sonra BluTV’de

Süper Kahraman hikayesi Legion dizisi ABD yayınından 2 gün sonra BluTV’de

tarafından ker_def

SÜPER KAHRAMAN HİKAYELERİNE YENİLİKÇİ SOLUK GETİREN ‘LEGION’, ABD YAYININDAN SADECE 2 GÜN SONRA BluTV’DE!

Dünyada 125’ten fazla ülkede yayınlanan, FX Production ve Marvel Television ortak yapımı bilimkurgu-fantastik türdeki dizi ‘Legion’ın yeni sezonu, ABD yayınından sadece iki gün sonra, FX kanalındaki yayının ise hemen ardından BluTV’de ekranlara gelecek.

2017 yılında yayın hayatına başlayan ve süper kahraman hikayelerine yenilikçi bir soluk getiren ‘Legion’ dizisi, yeni bölümleriyle BluTV’de izleyicilerle buluşacak. Yaratıcı koltuğunda ‘Bones’ ve ‘Fargo’ gibi polisiye dizilere imza atan Noah Hawley’nin oturduğu, FX Productions ve Marvel Television ortak yapımı olan dizi, Marvel’ın efsanevi serisi ‘X-Men’ dünyasında geçiyor.

Bilimkurgu, fantastik ve drama türündeki ‘Legion’ın başrollerini Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza ve Jean Smart gibi başarılı isimler paylaşıyor. Çizgi roman uyarlaması olan ve Profesör X’in oğlu David Haller’ın hikayesine odaklanan dizinin üçüncü ve final sezonunda, izleyicilerin ilk bölümden itibaren büyük bir merakla beklediği Profesör X de ortaya çıkacak. Meryl Streep’li ‘Demir Leydi’ filminde Margaret Thatcher’ın eşi Denis Thatcher’ın gençliğini canlandıran Harry Lloyd, Profesör Charles Xavier’e hayat verecek.

‘Legion’ın yeni bölümleri ABD yayınından iki gün sonra, FX yayının ise hemen ardından 26 Haziran’dan itibaren BluTV’de ekranlara gelecek.