Survivor 2018’de Kıbrıs’a gitmeyi garantileyen ilk kişi belli oldu!

21 Haziran 2018 Perşembe, 06:07
Survivor 2018’de Kıbrıs’a gitmeyi garantileyen ilk kişi belli oldu!

Survivor 2018’de finale sayılı günler kala Kıbrıs’ı garantileyen ilk isim belli oldu.

Survivor sembol oyununun finalinde Adem Kılıççı ile Nagihan Karadere yarıştı.

Survivor’da sembol finali için son oyun. 104. bölümü ile ekrana gelen Survivor’da Adem ve Nagihan Kıbrıs’taki finaller için karşı karşıya geldi.

Sembol finalinde birinci olan isim Kıbrıs’ı garantileyecekti.

Sembol oyunlarının finalinde Nagihan Karadere’yi 5-1 yenen Adem Kılıççı sembol şampiyonu olarak Kıbrıs’taki büyük finale gitmeyi hak kazanan ilk yarışmacı oldu.

ACUN ILICALI’DAN TURABİ AÇIKLAMASI

Acun Ilıcalı, programda Turabi’nin son durumuyla ilgili bir açıklama yaptı. Acı gerçek de ortaya çıktı. Turabi için büyük risk var.

Acun Ilıcalı şöyle konuştu:

” Turabi seninle ilgili Metin Kuş süre istemişti. Türkiye’deki hekimlerle görüştü. Metin abimizin ve görüştüğü doktor ekibin ortak kararını sana söylemem gerek. Şuanda vücudunda olan sakatlığın durumu oyunlarda oynamana izin vermeyecek. Bu kesin bir sonuç. Şuanda senin omurganı kalçana bağlayan kemiğinde bir kırık var. Doktorların raporuna göre bu kırığın daha fazla zorlanması durumunda daha ağır bir hasar oluşma riski var. Doktorlarımızın kesin değerlendirmesi sonucu aldığımız karar bundan sonraki hiçbir fiziksel oyunda oynayamayacaksın.

Çok üzüldüğünü biliyorum. Herhangi bir zorlama hayati bir risk taşıyor. Oynayabileceğin tek oyun büyük ödül oyunu. Oturduğunuz yerde oynayacaksınız. O da senin oynadığın son oyun olacak. Senin Survivor’daki oyun bölümün tamamlanmış oldu. Ben de çok üzgünüm. İkinci bölüm ile ilgili açıklama yapmalıyım.

SURVİVOR BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yarışamayacaksın, dokunulmazlık oyunu da oynayamayacaksın. Bununla ilgili de kararımız şöyle: Biz Survivor’da şimdiye kadar sakatlıklar bir aydan fazla ise yarışmacılardan veda etmek zorunda kaldığımız isimler oldu. Senin durumun bu kapsama girmiyor. Oynayamayacağın gün sayısı 15. Sevenlerinin verdikleri oylar var. Bu noktada seni oyun dışında bırakmamız söz konusu olmaz. Daha önce Semih de buna benzer bir olay yaşadık. Yarışmacımızı elemiyoruz. Takdiri seyircimize bırakıyoruz. Son kalan yarışmacılar için yeni bir oylama olacak.”

 

survivor haberleri için