Ana sayfa Dizi Fragmanları Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ı bekleyen dizi hayranlarına müjde!

Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ı bekleyen dizi hayranlarına müjde!

tarafından ker_def

Blu TV’de ilk sezonu çok beğenilen mistik polisiye dizi Alef, yenilenen ikinci sezonu ile herkesi şaşırtmaya geliyor. Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen hikayenin ilk sezonunda başrolde yer almıştı. İlk sezon toplam 8 bölüm olarak FX ve BluTV’de yayınlandı… İkinci sezonda ise her şey değiştirildi…

BluTV’nin özel projesi olarak yola çıkan Alef Mal-i Hülya isimli dizinin izleyicilerle buluşmasına az kaldı… Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın başrolünde yer aldığı dizi gizemli bir hikayeyi anlatıyor ve mistik polisiye öykü herkesi etkileyecek.

Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral'ı bekleyen dizi hayranlarına müjde! 14

Alef’in yeni sezonundan merakla beklenen ilk tanıtımını yayınladı. “ALEF Mâl-i Hülya” ismiyle yayınlanan yeni sezonun ilk tanıtımında Kapadokya’nın eşsiz doğası ve güçlü aksiyon sahneleri öne çıkarken, iddialı oyuncu kadrosu ve gizemli hikayesi heyecan yarattı.

Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin izinde/peşinde mistik bir yolculuğa çıkaran ALEF Mâl-i Hülya, ilk tanıtımıyla seyirciyi Kapadokya’da gizemli ve aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

Tarihin kültürel değerleri ve mistik hikayelerinden izler taşıyan, ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan BluTV’nin özel yapımı Alef’in yeni sezonu, etkileyici karakterleri ve aksiyonu yüksek sürükleyici hikayesiyle çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral'ı bekleyen dizi hayranlarına müjde! 15

Başrollerini Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın paylaştığı MAY Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Tirkyaki otururken; müziklerini ilk sezonda olduğu gibi Mercan Dede’nin bestelediği dizinin senaryosu Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil tarafından yazıldı ve Mustafa Altıoklar dramaturg olarak görev aldı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kadrosunda Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Aydos, Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.