Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Tansel Öngel, Yıldız De Bana programının heyecanını yaşıyor!

Tansel Öngel, Yıldız De Bana programının heyecanını yaşıyor!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, yarışma programı “Yıldız De Bana” 31 Mart Cuma akşamı canlı yayınla ekrana geliyor.

Hülya Avşar, Büşra Pekin, Zafer Algöz’ün jüri koltuğunda oturduğu, yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın üstlendiği Yıldız De Bana’nın sunucusu ise Deniz Tansel Öngel…

Yıldız De Bana’nın gençler için çok iyi bir fırsat olmasının yanı sıra çok da eğlenceli bir program olduğuna değinen Öngel, şu açıklamada bulundu:

“Kendisini televizyon ekranlarında göstermek isteyen genç yetenekler için bu yarışmanın önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Çünkü çok kıymetli jüri üyeleri, çok iyi oyuncu koçları ile birlikteyiz. Hamdi Alkan genel sanat yönetmenimiz… Hülya Avşar, Zafer Algöz, Büşra Pekin’in dışında çok iyi oyuncu hocalarıyla birlikte Kanal D’nin çatısı altında olmak önemli bir fırsat. Şimdiden herkese keyifli seyirler diliyorum.”

Tansel Öngel, Yıldız De Bana programının heyecanını yaşıyor! 7

Yarışmaya ilginin de yoğun olduğuna değinen ünlü isim yarışmayla ilgili şunları söyledi: “Yarışmaya ilgi çok iyiydi. Ancak yaşadığımız deprem felaketinden dolayı 81 ilimizi kapsayan bir seçme yapamadık. Bu vesileyle de halkımıza tekrar geçmiş olsun diliyoruz. Seçmelerimize binlerce aday katıldı ve bu kişiler arasından 9 kadın ve 9 erkek yani 18 yıldız adayımız seçildi.”

Yıldız De Bana her Cuma canlı yayınla Kanal D’de…