SON DAKİKA
19 Haziran 2019 20:03

SON HABERLER

Tek Yürek 16. bölüm fragmanı Yiğit’in dünyasının başına yıkıldığını anlatıyor!

TRT 1 izleyicilerinin büyük bir ilgiyle izlediği dizisi “Tek Yürek” 13 Haziran Perşembe günü saat 20.00’da on altıncı bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu… Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik gibi iddialı isimleri bünyesinde buluşturan Tek Yürek dizisinin yeni bölümünde Yiğit karakteri çok zorlu anlar yaşayacak.

Peki Tek Yürek 16. bölümde neler olacak? Hem detayları hem de 16. bölümden fragmanları haberimizde bulabilirsiniz.

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in on altıncı bölümü şöyle; Bütün olayların arkasındaki adamın, babası Ekrem olduğunu anlayan ve onunla yüzleşen Yiğit’in dünyası başına yıkılır. Neyse ki bu zor gününde Halit ve ekip yine yanındadır.

Ancak Sait’in Ekrem’le bağının olduğunu anlayan ekip, büyük hayal kırıklığı içindedir. Bütün zorluklara rağmen vazgeçmeyecek, önlerindeki tek maçı alıp şampiyon olacak, üst lige çıkacaklardır. Ekip bu kadar kararlıyken, doping haberliyle sarsılır. Ne yazık ki Yiğit, Yusuf ve Mazlum dopinge rastlamışlardır.

16. bölüm fragmanı:

Bu arada herkesten, büyük tepki gören Sait’in kendini affettirmek için harekete geçmesi gerekmektedir. Diğer yanda babasına “dur” demenin zamanı geldiğine karar veren Yiğit, Ekrem’e silah doğrultmaktan çekinmeyecektir. Doping suçlamasından aklanan ekip tüm güçleriyle son maça hazırlanırken Halit Emre’ye bir taktik savaşı açar.

Öte yandan Yiğit babaları ile ilgili sırrı Osman’a söylerken, Mazlum yine başını derde sokan babasını kurtarmaya çalışır. Gönlünü giderek Şenay’a kaptıran Oğuzhan ise işi ciddiye bindirmeye kararlıdır ama bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Maç günü tribünler dolmuştur, basın da bu önemli maçı takibe alır. Başta onlara inanan Murat Başkan olmak üzere herkes çok heyecanlıdır. Halit ve ekip zoru başarıp, bir mucizeye imza atmaya çalışırken, Akif için yine zorlu günler kapıdadır.

16. bölüm 2. fragmanı:

Kameralardan kaçmaya çalışsa da, kanlılarından kaçamayacaktır.

“Tek Yürek” 13 Haziran Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!

Künye
Yapım : Degas Film
Yönetmen : Nezehat Coşkun
Yapımcı : Ahmet Kayımtu
Senaryo : Meriç Demiray – Banu Tekcan – Elif Asılkefeli
Oyuncular : Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Anarat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız, Hakan Salınmış ve Kadriye Kenter

İlgili Haberler