SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 04:20

SON HABERLER

Tek Yürek 28 Mart Perşembe 7. Bölüm Fragmanı İzle

TRT1 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Tek Yürek, 6. bölümüyle 21 Mart Perşembe akşamı ekrandaki yerini aldı. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in 6. bölümünde önemli sahneler vardı.

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik’in oynadıkları Tek Yürek dizisinin 7. bölümünü 28 Mart Perşembe günü TRT1 ekranında izleyeceğiz. Peki dizinin yeni bölümünde izleyicileri neler bekliyor? Videodan 7. bölüm 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Tek Yürek dizisinin 6. bölümünde neler yaşandı?

Yiğit bundan sonra kaptan olarak takımı toparlayacaktır. Eşinin ölümünden sorumlu tutulan Halit aklanmıştır, ama bir tarafı yarımdır; aile olarak birbirlerine olan güvenlerini test etmeleri gerekecektir.

Akif’in annesi, oğlunun mezarını ziyaret etmek için İstanbul’a gelmiştir. Annesini gören Akif ne yapması gerektiğini bilemeyecektir. Yusuf ise Orçun’un şüphelerini gidermek için saplandığı yalan dünyasına İlknur ile Halit’i de çekecektir. Öte yandan Oğuzhan büyük bir oyunla karşı karşıyadır.

Sait’in mekanında çıkan arbede Yiğit ve Osman’ı büyük olaylara gebe bırakır. Babalarıyla ilgili önemli bir bilginin kıyısında dolaşırlarken, Yiğit hayati bir karar almak zorunda kalacaktır.

Ekip ilk maçında, kendilerini küçümseyen takıma ders verirken; Halit de, koç Emre’ye oynadığı oyunun bedelini ödetir.Sait, mekanında işleri büyütmeye karar verir. Yiğit’e burada da büyük işler düşmektedir. Üstelik Deniz tarafından reddedilmişken, ona bir konuda yardım etmek zorunda kalır. Yiğit dört bir yandan sıkışmakta ve Osman’ı ihmal etmektedir.

İlgili Haberler