SON DAKİKA
27 Ocak 2023 18:09

SON HABERLER

Teşkilat dizisi 61. bölümde ekip bir açmazın içine düştü

TRT 1’de yayınlanan ‘Teşkilat’, 15 Ocak Pazar akşamı altmış birinci bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı bölümde Teşkilat tüm kişiler kategorisinde Pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte detaylar: Celine’i vuran saldırganın Ömer’i çatışma alanında gördüğünü söylemesi ile tüm oklar Ömer’e çevrildi. Francis sonunda beklediği anın geldiğini düşünürken Ömer, Hartley ve Helen’i ikna etti. Ancak herkesin kafasında Ömer’le ilgili şüphe uyandı.

Ömer, Francis’in oyunlarıyla baş ederken ekip de Frederick’in bilgisayarından çekilen verilerden bir suikast olacağı bilgisine ulaştı. Ekip dört bir koldan suikast planını çözmek için harekete geçti.

Sacide, Zehra’larda kalmaya devam ederken Efkar ve Korkut da Sacide ve Yağmur’u gölge gibi takip etti. Korkut, Helen üzerindeki planına adım adım devam ederek, Helen’le her geçen gün daha fazla vakit geçirmeye başladı.

Helen, Celine’in başına gelen saldırının kimin emri olduğunu öğrenmeye çalışırken karşısına hep babasının ismi çıktı. Kızını kaybettiği için karmaşık duygular içinde olan Hartley ise kendisini Helen’le yüzleşmenin tam ortasında buldu.

Ömer’in yanından bir an ayrılmayan Francis tüm planı değiştirip, suikasti Ömer’e yaptırmaya karar verdi. Ekip ise elde ettiği bilgiyle suikastin yapılacağı adrese gitti. Francis, Ömer’e Halit Başkanı vurmasını emrederken Zehra bu durumu engellemek için farklı bir noktada elinde silahla Ömer’le karşı karşıya geldi. Gözünü iyice karartan Hartley ekibi bir açmazın içine sürükledi.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak.”

‘Teşkilat’ yeni bölümleriyle her Pazar TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler