Ana sayfa Sosyal Medya Teşkilat dizisine veda eden Ezgi Eyüboğlu tarzıyla büyüledi!..

Teşkilat dizisine veda eden Ezgi Eyüboğlu tarzıyla büyüledi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT 1’in en başarılı dizilerinden Teşkilat’da ‘Ceren’ karakterine hayat veren Ezgi Eyüboğlu dizinin 24 Nisan Cuma akşamı yayınlanan bölümünde hikayede yaşamını yitirerek diziye veda etti.

Teşkilat’daki rolü sona eren Ezgi Eyüboğlu dizinin başından itibaren sergilediği başarılı performansla izleyicilerin gönlünde taht kurdu.

Şu sıralar dinlenen oyuncu sosyal medya vasıtasıyla hayranlarıyla buluşuyor. Oyuncu son paylaşımında tarzını konuşturdu.

Takipçilerinin pek çoğunun ‘Güneş gibisin’ yorumunda bulunduğu fotoğraflar ile oyuncunun kıyafet kombini de hayranları tarafından çok beğenildi.

Teşkilat dizisine veda eden Ezgi Eyüboğlu tarzıyla büyüledi!.. 9

Spor tarzıyla göz kamaştıran Ezgi Eyüboğlu, sarı tonlarının ağırlıkta olduğu basic kombiniyle hayranlarından tam not aldı. Değişik açılardan objektife poz veren oyuncu takipçilerini adeta mest etti.

Teşkilat dizisine veda eden Ezgi Eyüboğlu tarzıyla büyüledi!.. 10

Geçtiğimiz aylarda bir dergiye verdiği röportajda; Oyunculuğa başlamadan önce daha çekingen ve sosyalleşmeyi pek sevmeyen biri olduğuna dikkat çeken Ezgi Eyüboğlu, artık bambaşka birisine dönüştü.

Oyunculuk mesleğinin bazı özelliklerini törpülediğini belirten Ezgi Eyüboğlu, “Mesleğim bütün bu özelliklerimi törpüledi çok daha özgüvenli sosyal ilişkileri kuvvetli bir kadın olmamı sağladı. Empati duygumu geliştirdi” diye konuşmuştu.

Teşkilat dizisine veda eden Ezgi Eyüboğlu tarzıyla büyüledi!.. 11

İşini hayatının merkezine koyan Eyüboğlu’nun kırmak istediği bir önyargısı da yok. Oyuncu, “Kimin ne düşündüğünün benim için hiçbir önemi yok. İşimle ilgili ve sadece beni ilgilendirdiğini düşündüğüm konularla ilgili taviz vermem” açıklamasıyla da dikkat çekmişti.

Teşkilat dizisine veda etmesinin ardından oyuncunun önümüzdeki sezon hangi proje ile ekranlarda olacağı da şimdiden merak konusu.