Ana sayfa Dizi Haberleri Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncu kadrosunu görenler, tezatlıkları hemen fark ediyor!

Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncu kadrosunu görenler, tezatlıkları hemen fark ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında yakın bir zaman içinde izleyicilerle buluşması beklenen Tetikçinin Oğlu isimli suç odaklı aksiyon dizisinde öyle bir oyuncu kadrosu kuruldu ki, görenler bu isimlerin karakter yaratma ustalığının başarıyı getireceğine inanıyor.

Timuçin Esen’in uzun bir aradan sonra yeniden televizyon dizilerine dönmesi hayranlarını çok memnun eden bir gelişme olarak görülüyor. Tetikçi rolündeki oyuncu, Korkmaz isimli karakter ile belki de kariyerinin en özel projelerinden birisinde yer alıyor.

Hekimoğlu dizisinde doktor rolüyle gönülleri fetheden Timuçin Esen, o zaman hayat kurtaran birisiydi. Ancak yeni dizide ünlü oyuncuyu, tetikçi rolünde ve insan hayatına kast eden bir suçlu olarak izleyeceksiniz.

Tabii ki 16 sezon boyunca Arka Sokaklar dizisinde komiser Mesut olarak izlediğimiz Şevket Çoruh da, uzun yıllar polis karakterini canlandırmanın keyfini sürmüştü. Ancak şimdi ünlü oyuncuya karanlık işler yapan birisi olarak İskender karakteri düştü.

Timuçin Esen ile Şevket Çoruh ikilisi hayranlarını bu farklı karakterler ile çok şaşırtacak gibi gözüküyor.

Çekimlerine Bodrum’da devam edilen dizinin oyuncu kadrosunda psikopat rollerini çok iyi çıkartan Genco Özak da bulunuyor. Söz dizisinde Çolak karakteri ile psikopatlık konusunda ne kadar ileriye gidebileceğini gösteren Serhat Kılıç’ın da dizinin ekibinde yer aldığını hatırlatalım.

Hem Genco Özak hem de Serhat Kılıç ikilisinin rollerinin detayı da şimdiden merak konusu oldu.

O Kız dizisinde muhteşem bir çıkışa imzasını atan Sezin Akbaşoğulları ile Tetikçinin Oğlu dizisi çok önemli bir karakter yaratma ustasını kazanmış oldu.

Tabii bu isimlerin yanı sıra bir de Bahar Şahin’den bahsetmek lazım. Genç oyuncu, Zalim İstanbul dizisinde çok etkili performansı ile öne çıktı. Şimdi de Tetikçinin Oğlu dizisiyle hayranlarını etkilemeye çalışacak.

Esra Kızıldoğan, Kaya Akkaya ve Baran Can Eraslan gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı dizinin hikayesi Gökhan Horzum’un başında olduğu bir ekip tarafından yazılıyor.

Nefes kesen olayları ile polisiye ve suç dizisi olarak öne çıkan Tetikçinin Oğlu, 2023 yılının en özel projelerinden birisi olarak gözüküyor.