SON DAKİKA
28 Eylül 2022 13:14

SON HABERLER

Tozluyaka hem reytinglerin hem de sosyal medyanın tozunu attırıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yaz sezonuna fırtına gibi giren Tozluyaka reytinglerin yanı sıra sosyal medyada da büyük başarılara imza atıyor. İzleyiciyi etkisi altına alan dizi YouTube’da elde ettiği izlenme oranıyla büyük bir başarı gösterdi.

Yaz sezonunun en çok iş yapan dizisi Tozluyaka, reytinglerde yükselişini sürdürüyor. Her hafta yükseliş gösteren Tozluyaka dizisi YouTube’da da dikkat çekici derecede izlenme oranları elde ediyor. Özellikle son yayınlanan bölümüyle müthiş bir başarıya imza attı.

Fox TV’de yayınlanan Tozluyaka’nın en son ekrana gelen üçüncü bölümü YouTube’da paylaşıldı. Üçüncü bölüm paylaşılmasının üzerinden geçen bir günde 3,5 milyon kişi tarafından izlendi. Sadece bir günde elde edilen bu kadar yüksek izlenme oranı ciddi bir başarı olarak kabul ediliyor.

Fox TV’nin yaz dizisi Tozluyaka, ekranlara gelir gelmez bomba etkisi yarattı. Merak uyandırıcı hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla dikkat çeken Tozluyaka, aldığı reytinglerle bu yazın dizisi olacağını kanıtladı.

Herkesi etkisi altına alan dizi her hafta ekrana gelen bölümüyle reytinglerde yükseliyor. Tozluyaka’nın en son yayınlanan üçüncü bölümü ortalamanın üstünde puan aldı. En iddialı dizilerin bile ortalamanın çok altında reyting puanı aldığı bu yaz sezonunda Tozluyaka’nın elde ettiği bu reyting oranı büyük bir başarı olarak kabul ediliyor.

Pazartesi akşamları yayınlanan dizi, ünlü ve deneyimli oyuncular ile genç kuşak ve başarılı isimleri bir araya getiriyor. Dizinin başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar yer almakta. Ayrıca genç kuşak oyunculardan Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu da dizinin dikkat çeken isimleri.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler