Ana sayfa TV Programları Tuğba Hanım büyük ödülü kazanırsa ne yapacak? Zuhal Topal’la Sofrada 87. Bölüm

Tuğba Hanım büyük ödülü kazanırsa ne yapacak? Zuhal Topal’la Sofrada 87. Bölüm

tarafından ker_def

Tuğba Hanım çocukları için yarışıyor… Zuhal Topal’la Sofrada 87. Bölüm ekstra videoları yayında hemen izle!Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında yeni hafta başladı. Fox Tv ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 1. günü 24 Aralık Pazartesi Öznur hanım ile kayınvalidesi Mercan Kuş yarıştı.Haftanın ikinci gününde ise 25 Aralık Salı günü Tuğba ve Şerife Özdemir yarıştı. Videodan 87. bölümde yer alan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

29 yaşındaki Tuğba Hanım 11 yıllık evli. Tezcanlı ve hızlı olduğunu söyleyen Tuğba Hanım yemek konusunda rakip tanımıyor. Kayınvalidesi Şerife Hanım ise hijyen takıntısı ve görselliğine çok önem vermesiyle dikkat çekiyor. Kayınvalide ile gelin hanımın iyi anlaşması da dikkatleri çekti.

Tuğba hanımın menüsü şöyleydi; Mercimek çorbası, Ispanaklı börek, yoğurtlu kabak, çökertme kebabı, bulgur pilavı, göbek salata, tavuk göğsü…

Zuhal Topal, mutfakta eğlenceli sohbeti ile yine izleyicileri keyiflendirdi.

Kayınvalideler geldi ve yemeklere geçildi.

Selma hanım çorbanın tadını beğenmezken, diğer kayınvalideler ve Zuhal Topal ise beğendiklerini ifade ettiler.

Ispanaklı böreği Zuhal hanım beğenirken, Mercan hanım beğenmediğini ifade ettiler. Şerife hanım eleştiriler sırasında gelini Tuğba hanımı güçlü şekilde savundu.

Ana yemeğin patatesi eleştiri aldı. Çökertme kebabını Zuhal hanım bir hayli beğendi. Et beğenilirken, bulgur pilavı soğuk bulundu.Mercan hanım ana yemeği de beğenmeyerek günün en eleştirel yorumlarını yapan ismi oldu. Patateslerin de daha ince olması gerektiği söylendi. Göbek salatası da eleştiri aldı. Bazı kayınvalideler ana yemeğinin etini de eleştirdi. Zuhal Topal ise ufak tefek ayrıntılar dışında ana yemeğin başarılı olduğunu söyledi.

Yemeklere ciddi eleştiriler yapan Mercan hanım tavuk göğsü tatlısını ise beğendi.

Daha sonra puanlamaya geçildi. Tuğba hanıma verilen puanlar şöyle oluştu..

Nuran hanım 3 puan verdi.
Semra hanım 5 puan verdi.
Selma hanım 4 puan verdi.
Mercan hanım 2 puan verdi.

Mercan hanımın verdiği 2 puanı diğer kayınvalideler acımasız buldu. Zuhal Topal da haksızlık olduğunu belirtmeden edemedi. Zuhal hanım, biraz da Mercan hanımın düşük puanını da hesaba katarak Tuğba hanıma 9 puan verdi.

3. GÜN YARIŞMACILARI

Programın 3. gününde yarışacak olan isimler de belli. 26 Aralık Çarşamba günü yani 88. bölümde gelin Çiğdem hanım ile kayınvalidesi Semra Çoşkundemirtürk yarışacak…

21 Yaşında olan Çiğdem Hanım henüz çiçeği burnunda bir gelin. 2.5 aylık evli olan Çiğdem Hanım tecrübesiz ama hızlı. Kaynanası Semra Hanım ise sessiz sakin ama sözünün eri bir kadın…