Ana sayfa Dizi Haberleri Tülin Ece gündem olmuyor ama sessiz ve derinden giderek akıllara daha çok yerleşiyor!

Tülin Ece gündem olmuyor ama sessiz ve derinden giderek akıllara daha çok yerleşiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1991 yılında dünyaya gelen Tülin Ece’nin kariyer basamaklarını ne kadar sağlam şekilde çıktığını kariyerine bakınca anlayabilirsiniz. 2014 yılında Yılanların Öcü isimli dizideki Nil karakteri ile setlere atım adan Tülin Ece, bir yıl sonra ise Yaz’ın Öyküsü isimli dizideki Öznur karakteri ile adından fazlasıyla söz ettirdi.

Bodrum Masalı dizisindeki İpek karakterinin ardından Kırlangıç Fırtınası dizisinde de tecrübe kazanan Tülin Ece için en çok konuşulduğu proje Ufak Tefek Cinayetler oldu. Dizide Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Merve karakterinin gençlik halini canlandıran ve çok da başarılı bir iş çıkartan Tülin Ece, bu proje sayesinde gündem olmuştu.

Ardından ise yine çok etkili bir performans ile Sefirin Kızı dizisindeki Menekşe karakteri ile göz önünde olan oyuncu, en son Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle dikkatleri bir kez daha üzerine çekti.

Basında ve sosyal medyada diğer birçok kadın oyuncu kadar gündem olmasa da Tülin Ece’nin her projesinde kendisini ne kadar geliştirdiğini ve hayranlarını da katlayarak artırdığına şahit olabilirsiniz.

Üst üste başarılı projelerde yer almasının ardından yeni sezonda Fox TV’de yayınlanacak olan Zengin Kız dizisi için anlaştığı ortaya çıkan Tülin Ece, böylelikle sektöre adım attığı 2014 yılından bu yana her sezon setlerde yer alarak çalışma aşkını da sergilemiş oluyor.

Zengin Kız dizisinde Alina Boz, Hazal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı ve Tarık Emir Tekin gibi genç isimlerle birlikte hikayenin etkili karakterlerinden birisini canlandıracak olan Tülin Ece, kariyer yolculuğunda sağlam adımlarla ilerliyor.

Sefirin Kızı dizisinde Menekşe karakteri izleyicileri gıcık etmişti. Zengin Kız dizisinde kendi hayalinin peşinden giden Ümit karakterini canlandıracak olan oyuncunu performansı şimdiden merak konusu oldu.