Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kuruş dizisinde başrol oyuncusuna ne oldu?

Üç Kuruş dizisinde başrol oyuncusuna ne oldu?

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’un heyecan dolu yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Leyla’nın kaçırılmasının ardından Kartal ve Efe’nin arasında gerilim dolu anların yaşandığı tanıtımda Nezih’in Şahin’e “Bana kızımı geri getireceksin!” demesi dikkat çekiyor.

Kartal ve Efe, İrfan’ın garajındaki gizli bölmeyi bulurken Leyla’nın çığlıkları ve İrfan’ın “Leyla” diye bağırması akıllara “Leyla’ya bir şey mi oldu?” sorusunu getiriyor. Aslıhan Malbora’nın canlandırdığı Leyla karakterine ne olduğunun detayını ancak bölümü izlerken öğrenebileceksiniz. Üç Kuruş dizisinin 27 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan 8. bölümünde yaşanacaklarla ilgili ilk görüntüleri videoda bulabilirisiniz.

Reytingleri ile geniş bir izleyici grubunu etkilediğini gösteren Üç Kuruş dizisinde, başarılı oyunculuk performansları izliyoruz. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse çok etkili bir oyunculuk sergiliyor. Dizinin yeni bölümü de hayranlar tarafından büyük merakla bekleniyor.

‘Üç Kuruş’un izleyiciyi ekran başına kilitleyen 8. bölümünde; Kartal ve İrfan’ın haftalardır beklenen büyük yüzleşmesi gerçekleşti. Tam o anlarda Efe oldukları yere geldi. Efe’nin geldiğini duyan İrfan, kafasına silah dayadı ve Kartal’ı bir seçim yapmaya zorladı. Kartal, İrfan’ın kendisini öldürmesinden korktuğu için onu Efe’ye teslim etmedi ve kendi arabasını vererek kaçmasına yardım etti. Kartal ve Efe’nin hamleleriyle giderek köşeye sıkışan İrfan, Leyla’yı kaçırarak dengeleri değiştirecek bir hamle yaptı.

İrfan’ın garajındaki gizli bölmede kilitli tutulan Leyla, kaçmak için bir yol ararken kapıyı açmayı başardı ancak kendini yeniden İrfan’ın yanında buldu. Yolda Kartal’ın arabasını görünce kurtulduğunu düşünen Leyla, arabadan İrfan’ın çıkmasıyla büyük bir şok yaşadı. Finalde Leyla’nın ortalarda olmadığını fark eden Kartal ve Efe, onu bulabilecek miydi?

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!