Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kuruş dizisinde büyük koz ortaya çıktı!

Üç Kuruş dizisinde büyük koz ortaya çıktı!

tarafından ker_def

Pazartesi akşamları yayınlanan Üç Kuruş dizisi iyi reytingler almaya devam ederken, hikaye de izleyicileri fazlası ile etkilemeyi başardı. Ekin Koç ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümleri de büyük bir merakla bekleniyor. Peki 13 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak 7. bölümde neler olacak?

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Üç Kuruş’un yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Bahar’ın Kartal’a, Nezih’in zaafını anlattığı sahnede ‘Baybars’ ismi dikkat çekiyor. Baybars’ın vahşi hayvanlarının olduğunu ve Nezih’in bu dünyada korktuğu tek insan olduğunu söyleyen Bahar, Kartal’a büyük bir koz verirken Kartal’ın ne yapacağı merakla bekleniyor.

Düğün gününde aldığı mesajla büyük bir yıkım yaşayan Kartal, Ferhan’ın yaşadığını anladı. Ferhan’ı araştırmaya başlayan Kartal’ın finalde ulaştığı isim ise Oktay’ın da Ferhan’ı bulmasını sağlayan Bülent oldu. Kartal ve Efe, Bülent’e Ferhan’ı sorarken aldıkları yanıt karşısında şok oldular.

Ferhan’ı daha önce Oktay’ın da sorduğunu öğrenen Kartal, babasıyla yüzleşti. Baba ve oğulun karşı karşıya geldiği anlarda gerilim artarken Kartal’ın “Ferhan nerede?” sorusuna Oktay’ın vereceği yanıt merakla bekleniyor.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. ‘Üç Kuruş’un kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

“Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Zafer Algöz, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Emrullah Çakay, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu, Ömer Civan Şit.”

Üç Kuruş yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!