Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kuruş dizisinin son 5 bölümünde herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek!

Üç Kuruş dizisinin son 5 bölümünde herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden heyecan dolu ilk tanıtım izleyiciyle buluştu. Kartal, Bahar ve Efe’nin bir araya geldiği anların dikkat çektiği tanıtımda Çetin Baybars’a annesinin katiliyle birlikte yaşamayacağını söylüyor.

Oktay ve Şahin, Neriman’ın mezarlığında karşı karşıya gelirken Efe’yle konuşmak için Kartal’ın evine giden Aysel’in ne yapacağı merak konusu oluyor. Kılıç, kendisini gözden çıkaran babasına silah uzatarak canını almasını söylerken patlayan silah sesi akıllara “Baybars, Kılıç’ı vurdu mu?” sorusunu getiriyor. Geri sayımın başladığı ‘Üç Kuruş’ta olayların seyrinin nasıl değişeceği merakla bekleniyor.

‘ÜÇ KURUŞ’UN 24. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kartal, Çetin sayesinde Konyalı’yı kurtarır fakat Çetin’i Baybars’ın yanında bırakmamakta kararlıdır. Bahar geçmiştekine benzer bir savaşın başladığını fark edince kaçmak yerine Kartal’ın yanında savaşmaya karar verir. Önce Ateş’i güvenceye alan Bahar, ardından zekice bir planla Kartal’a yardım etmek için harekete geçer. Kartal ve Efe tüm aileyi bir arada tutma mücadelesi verirken hiç beklemedikleri bir hamleyle karşılaşırlar.

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Suna Selen, Necip Memili gibi isimler yer alıyor.

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!