Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm ön izlemede Merve, Kerim’den ne istedi?

02 Ekim 2018 Salı, 16:55
Ufak Tefek Cinayetler 35. bölüm ön izlemede Merve, Kerim’den ne istedi?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 35. bölümü 2 Ekim Salı akşamı Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Baş rollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil’in paylaştığı, bu sezon Osman Sonant ve Ushan Çakır’ın da katıldığı dizinin yeni  bölümünde neler olacağı merak konusu. Ufak Tefek Cinayetler’in son yayınlanan tanıtımında Oya, Arzu’nun dolabında sakladığı bir şamdanı buluyor. Arzu’nun kızı Nilay, annesinin dolabında bir şey sakladığını Oya’ya söylüyor. Dolapta Şamdan’ı bulan Oya, emniyette Edip’in, pencereden düşmeden önce başına künt bir cisimle vurulduğu ifadesini hatırlayıp, Arzu’dan şüphelenmeye başlıyor.

Dizinin 35. bölümü öncesinde yayınlanan ön izlemeden yeni tüyolar edinebilirsiniz. Merve’nin Serhan’a yardım etmesi için Kerim’in evine gitmesi de ilginç bir sahneydi.  Merve ile Kerim Adil Sağlam’ın buluşmasında neler yaşandı? Herkes özellikle bu detayları merak ediyor. Videoda bazı sahneleri izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı, sezonun iddialı dizisi yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak.

Yapım: Ay Yapım
Senaryo: Meriç Acemi
Yönetmen Ali Bilgin

Oyuncu Kadrosu:
Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Serhan: Mert Fırat
Pelin: Bade İşçil
Taylan: Ferit Aktuğ
Arzu: Tülin Özer
Mehmet: Yıldıray Şahinler
Kerim: Osman Sonant
Burcu: Duygu Sarışın

aslıhan gürbüz haberleri için

bade işçil haberleri için