Ana sayfa Sosyal Medya Ulaş Tuna Astepe ile Hazar Ergüçlü’nün ilk buluşması talihsiz olmuştu, ikinci dizi buluşması için kafalar karışık!

Ulaş Tuna Astepe ile Hazar Ergüçlü’nün ilk buluşması talihsiz olmuştu, ikinci dizi buluşması için kafalar karışık!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2015 yılında yayınlanan Analar ve Anneler isimli dizinin kadrosunda yer alan isimler arasında Ulaş Tuna Astepe ile Hazar Ergüçlü de vardı. Kader karakterini canlandıran Ergüçlü ile Mustafa olarak izlediğimiz Astepe, yeni bir dizi ile bir kez daha buluştu.

Analar ve Anneler dizisini hatırlayanlar Kader ve Mustafa karakterlerinin güzel anılarından bahsederken, ikilinin bu sefer de New Amsterdam dizisinin uyarlaması olan Yeni İstanbul’da bir araya gelmesini farklı duygularla karşılandı.

İzleyiciler Ulaş Tuna Astepe’nin farklı bir partner ile çok daha iyi bir görüntü çizebileceğini düşünürken, kimi izleyiciler ise Analar ve Anneler dizisinde iyi uyum yakalayan ikilinin doğru bir seçim olduğu fikrini ortaya koydu.

Sosyal medyada iki genç oyuncunun ikinci buluşması heyecan yaratırken, geçen sezon Barbaroslar dizisinde beklenen etkiyi yaratamayan Ulaş Tuna Astepe için, Yeni İstanbul dizisi yeni bir çıkış projesi olarak gösteriliyor.

Ulaş Tuna Astepe ile Hazar Ergüçlü'nün ilk buluşması talihsiz olmuştu, ikinci dizi buluşması için kafalar karışık! 7

Hayranları, Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Tahir rolünün etkisinden çıkamazken, Ulaş Tuna Astepe’nin bu dizinin yayınlandığı dönemdeki kadar çok fazla konuşulmaması da Barbaroslar dizisinin hikaye olarak zayıf kalmasına bağlanıyor.

Yeni İstanbul dizisinin ise oyuncu adına çok daha başarılı bir proje olması bekleniyor. Tansel Öngel ve Şerif Erol’un ardından Yeni İstanbul dizisinde yer alacak isimler arasına katılan Hazar Ergüçlü, böylelikle 1 sezon aradan sonra yeniden televizyon dizilerine dönmüş oldu.

Alev Alev isimli yapımda Çiçek karakteri ile hayranlarını etkileyen oyuncu, son dönemde daha çok dijital projeleri tercih etmişti. Hakan Muhafız, Saklı, Sadece Arkadaşız ve Yoktan Seçmeli isimli dijital dizilerin kadrosunda yer alan Hazar Ergüçlü, yeni dönemde bu sefer televizyon ekranında milyonlarca hayranını memnun etmek için sete çıkacak.

Oyuncu son olarak Netflix’te yayınlanan Gönül isimli filmde Erkan Kolçak Köstendil ile de başarılı bir partnerlik süreci geçirmişti. Kubilay Aka ile de Sadece Arkadaşız dizisi için sete çıkan Hazar Ergüçlü, kısa süre içinde yeni partneri Ulaş Tuna Astepe ile de sette yer alacak.