SON DAKİKA
19 Eylül 2019 20:02

SON HABERLER

Umay, Cansel’i fena paraladı! Kardeş Çocukları 14. Bölüm

Star TV’de dün akşam 14. bölümü yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde, hastanede Reşat’ı ziyarete gelen Cansel, Umay’dan fena dayak yedi!

Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Mehmet Aslantuğ ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölümünde Cansel, hastaneye girmenin yollarını ararken, Umay onu görüp tuvalette sıkıştırdı. Cansel’i defalarca tokatlayan Umay, ona göz dağı verdi.

İki kadın arasında geçen o ilginç anları videodan izleyebilirsiniz…

Kardeş Çocukları 14. Bölüm Özet:

Umay ve Yıldırım’ın görüntüleri, Karaylar’ın üzerinde patlayan bir bombaya dönüşürken, Ümran, Cemal’in yanında hayatının en uzun gecesini yaşar. Hayal ve Hayat, Volkan’ın vedasının şokunu yaşarken kendilerini bir anda evde kopan kıyametin ortasında bulur.

Bütün gece annesinden haber alamayan Hayat, Ümran’ı bulduğunda ise yeni bir kabusa uyanır. Umay, patlak veren krizi kendi yöntemleriyle fırsata çevirerek yönetirken, Yıldırım prestijinin değil, kendisinden saklanan gerçeklerin peşindedir. Doğmamış bebeğinin toprağını bulmaya razıyken eline geçen ipucunun peşine düşer.

Yıldırım’ın attığı adım onu bir anda büyük gerçekle yüz yüze bırakırken, Cemal ve Umay arasında yaşadığı esaretten yorgun düşen Ümran ise bu kez yaşadıklarına boyun eğmemeye kararlıdır. Cemal’i durdurmayı kafasına koyan Ümran’ın tehlikeli oyunu iki kız kardeşi can pazarına sürükler.

İlgili Haberler