SON DAKİKA
28 Ocak 2023 08:54

SON HABERLER

Ünlü kadınların meydan okumasına Enis Arıkan da katıldı!

TelevizyonGazetesi.com /  Detay – Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkmayan ünlülerin sosyal medyadaki meydan okumalarına bir yenisi daha eklendi. Genelde kadın ünlülerin yer aldığı yastıktan elbise yapma akımına bu sefer Enis Arıkan da katıldı.

Eda Taşpınar’ın yatağından paylaştığı yastıklı pozu dikkatleri çekerken, ünlü güzel “Ne giysek ne giysek, heh olur olur yastık olur” notuyla aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

Benzer paylaşımlar Dila Tarkan ve şarkıcı Yeşim Erçetin’den de geldi. Yastıktan elbise yapma akımı kadınlar arasında hızla yayılırken, bu meydan okumalara Enis Arıkan da katıldı.

Jet Sosyete dizisinde Tony olarak izlediğimiz ayrıca Alice müzikalinde de yer alan Arıkan, yastık fotoğrafı ile hayranlarını gülümsetti.

Birçok kişinin de ünlülerden gördükleri bu akımı denedikleri sosyal medyaya yansıdı. Kemerle beline yastığı tutturanlar bir de elbise görüntüsü vererek bu fotoğraflarını paylaşıyor.

Şebnem Bozoklu, “Yapılmış en iyisi bu”  derken, Şükrü Özyıldız ise “Çıtayı öyle bir yere koydun ki” diyerek Enis Arıkan’a destek çıktı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler