SON DAKİKA
5 Şubat 2023 08:16

SON HABERLER

Ünlü oyuncu Murat Ünalmış kardan adam yapmak isterken hızını alamadı adeta kardan heykel yaptı!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay- En son ATV’nin uzun soluklu dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’da canlandırdığı ‘Demir Yaman’ karakteriyle ekrana gelen Murat Ünalmış, dizinin üçüncü sezonunun finalinde izleyiciye veda etmişti.

Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra bir süre setlere ara veren oyuncu, eğer anlaşma sağlanırsa Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının hayatını anlatacak filmde, 1972 yılında idam edilen Deniz Gezmiş’i canlandıracak.

Role sıcak baktığı konuşulan oyuncu, ekranlara verdiği molada hayranlarıyla instagram hesabından hasret gideriyor. Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışını fırsat bilen Murat Ünalmış da pek çok meslektaşı gibi kardan adam yapmak için kolları sıvadı.

Bu anları sosyal medyadan da paylaşan Murat Ünalmış hızını alamadı ve adeta kardan heykel yaptı. Ünlü oyuncu paylaşımına, ‘Kardan adam yapayım dedim sonra tatmin olmadım işin içine sanat karıştı’ yazdı.

Kardan heykelin yapımıyla iki saat uğraşan Murat Ünalmış takipçilerine, ‘hetkeltraş mı olsam?’ diye sormadan da edemedi.

Kardan heykeli ince ince dokunuşlarla adeta sanat eserine çeviren Murat Ünalmış bu konudaki yeteneğini de gözler önüne serdi.

Murat Ünalmış paylaşımında ayrıca, yaptığı heykele Cast Away filminden esinlenerek Wilson adını verdiğini de  ifade etti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler