Ana sayfa Sosyal Medya Ünlü oyuncu Vildan Atasever evlendi!..

Ünlü oyuncu Vildan Atasever evlendi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Vildan Atasever ile şarkıcı Mehmet Erdem önceki akşam nikah masasına oturdu. Çift, aile arasında yapılan törenle dünya evine girdi.  Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Vildan Atasever ile Mehmet Erdem, Taksim’deki bir otelde gerçekleşen nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. Törene sınırlı sayıda davetli katıldı.

Nikah sonrası Mehmet Erdem ve Vildan Atasever, duygularını dile getirdi. Mehmet Erdem, “Aile içerisinde kutluyoruz. Pandemiden dolayı arkadaş çevremiz katılamadı. Daha sonra onlarla da bir kutlama yapacağız” dedi. Vildan Atasever ise “Çok heyecanlıydık. Sizler gelmeden önce Mehmet ile pistte dans ediyorduk, siz geldiniz kurtulduk.” sözleriyle espri yaptı. Ünlü oyuncu, “Bizim için iyi dileklerde bulunan dostlarımıza sevgilerimizi yolluyoruz” dedi.

Ünlü oyuncu Vildan Atasever evlendi!.. 8

“Geleneklerimize ve göreneklerimize uymaya çalıştık. Bunlardan biri de ayakkabımın altına isim yazmaktı. Sağ olsun bütün arkadaşlarım aradı. Tek tek isim verdiler, ben de hepsinin isimlerini yazdım” ifadelerini kullanan Vildan Atasever bu görüntüleri instagram hesabından story olarak takipçileriyle de paylaştı.Nikah öncesinde ayakkabasının altına arkadaşlarının ismini yazan Vildan Atasever, paylaşımına “Kızlar ben hazırım, bekliyorum” notunu ekledi.

Ünlü oyuncu Vildan Atasever evlendi!.. 9