Ana sayfa Dizi Haberleri Vahide Perçin’in başrolünde oynayacağı Hakime Hanım dizisini bekleyen bir ihtimal var!

Vahide Perçin’in başrolünde oynayacağı Hakime Hanım dizisini bekleyen bir ihtimal var!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü Oyuncu Vahide Perçin, ekrana en son atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ile gelmişti. Sevilen oyuncu, 2,5 sezon yer aldığı dizinin yoğun çalışmaları nedeniyle yorgun düşmüştü. Çekimlerin yapıldığı Adana’daki macerası bitince İstanbul’a döndü. Bir süredir dinlenen Vahide Perçin’in, yine bir atv dizisi ile ekrana geleceği biliniyor.

Ünlü Oyuncu, başarılı performansı ile Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterine hayat vermiş ve unutulmayacak bir role imza atmıştı. Yer aldığı her projede oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Vahide Perçin, yine iddialı bir yapımla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Son dönemde ekranda pek çok hukuk temalı dizi yer almaya başladı. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ve Yargı dizisi, sezonun sevilen yapımları oldu. Ardından Mahkum dizisi de yine hukuk temalı bir dizi olarak dikkatleri çeken bir yapım olarak ekranda yerini aldı.

En son atv ekranlarında yeni başlayan Hakim dizisi de hukuk temalı bir dizi olarak yayınlanmaya başlandı. Ancak Hakim dizisi, beklenen ilgiyi göremedi. Aynı türdeki dizilerin yanında atv’nin bu dizisinin çok da ilgi çekmemesi, izleyicinin hukuk temalı dizilerden yorulmaya başladığı izlenimini de yaşatıyor.

Zira Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Hasibe Eren gibi başarılı isimleri bir araya getiren Hakim dizisinin düşük reytingleri, ne kanalın ne yapımcının beklentisini karşılamıyor. Fakat Yargı, Mahkum gibi dizilerin ardından Hakim dizisinin güçlü bir çıkış yapamaması, oyuncu kadrosu ve hikayesine karşın beklenen ilgiyi bulamaması, atv’nin yeni dizisi için de endişeli bir bekleyişi beraberinde getirmekte… Evlilik Hakkında Her Şey dizisi de sezon başındaki ilgiyi yakalayamıyor. Bu da bir başka dikkat çekici durum…

Yapımcıların benzer temalı dizilerin iyi iş yapması nedeniyle atv de Hakime Hanım dizisi ile aynı çıkışı yakalamayı hesaplıyor. Bakalım bu hesaplar, Yargı ve Mahkum’daki gibi tutacak mı, yoksa Hakim’deki gibi hüsran mı yaşatacak?

Vahide Perçin’in Hakime Hanım dizisi için büyük beklentiler oluşturulması sonrasında, Hakim dizisi gibi iddialı duruşa karşın, beklentiyi karşılamaması riski bir tarafta duruyor. Güçlü bir hikayesinin olması karşısında bu dizinin şansı da büyük olacaktır.

Senaristliğini Ayfer Tunç’un, yönetmenliği Emre Aybek’in yaptığı dizide, izleyicinin özlediği Vahide Perçin’in rolüne çok yakışacağı herkesin malumu… Şimdiden dizi merak konusu. Yargı gibi izleyiciyi şaşırtan, sağlam hikayesi ile her bölüm heyecan yaşatan bir hikaye karşısında Hakime Hanım dizisinin yüksek reytingler alması muhtemel.

Dizi için oyuncu seçimlerine devam ediliyor ve kadro tamamlanınca da sete çıkılması bekleniyor. Yaz aylarında başlayacak olan çekimlerin durumuna göre de dizinin Eylül ayından itibaren atv’de yayınlanacak…