Vatanım Sensin 24. bölümünde Yüzbaşı Yakup darağacında

18 Nisan 2017 Salı, 16:21

Vatanım Sensin 24. bölüm fragmanı paylaşan: Sozcu

Vatanım Sensin 24. bölüm fragmanı izle: Yüzbaşı Yakup darağacında…
Vatanım Sensin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde Yüzbaşı Yakup darağacında…

Kanal D’nin ekranlara damga vuran dizisi Vatanım Sensin’in 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölümde ölüm fermanı verilen Yüzbaşı Yakup darağacında…
Azize’nin de büyük katkısıyla silahlar, Mustafa Kemal’in izindeki erlere ulaşıyor! İngiliz ajanı Hamilton ise Yüzbaşı Yakup’un ölümüne sebep mi oluyor?
Cevdet’in silahları Anadolu’ya ulaştırmak için planı devreye girer. Azize’nin yardım gönderme planıyla birlikte silahlarda beraber yola çıkar. Fakat bu konvoyu bekleyen bir tehlike vardır. Yunan ordusu yola çıkacak ürünleri kontrol etmek için beklemektedir. Teğmen Leon, sandıkları kontrol etmeye başlar. Leon’un silahları görüp sessiz kalma ihtimali mi gerçek olacak?
Silahlar, Türk askerlerinin ellerinde vatanın kurtuluş umudu olur. Fakat bu umudu kırmak için İngiliz ajan William Charles Hamilton’un bir planı vardır. Bu planı Tevfik’le paylaştığı an Tevfik büyük bir endişeye düşer. Akabinde gelişen olaylarda ise şiddetli bir ayaklanma başlar. Bu plan sonucunda Yüzbaşı Yakup için hazin bir son mu gerçekleşecek?

Vatanım Sensin 24. bölümü ile 20 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…


Vatanım Sensin 24. bölüm fragmanı paylaşan: Sozcu

Vatanım Sensin haberleri için