Vatanım Sensin dizisi 41. bölümde Cevdet, Azize hakkındaki gerçeği öğreniyor!

22 Ocak 2018 Pazartesi, 07:32
Vatanım Sensin dizisi 41. bölümde Cevdet, Azize hakkındaki gerçeği öğreniyor!

Vatanım Sensin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin’in yeni bölümünde, Tevfik, Cevdet’e Azize’nin yerini söylüyor. Cevdet öğrendiği gerçekle Azize’yi buluyor. Azize ve Cevdet’in yıllar sonra buluşması, bu hafta Vatanım Sensin’in 41. bölümüne damga vuracak.

Vatanım Sensin’in yeni bölümünde, Cevdet, Azize’nin peşine düşüyor; Azize vazifesini sürdürmeye çalışıyor! Cevdet, öğrendiği hakikat sonrası Azize’yi bulmaya çalışır. Tevfik’in itirafı, onun da başını belaya sokar.

Azize’nin gizli vazifesini sürdüremesinde yardımcı olan İngiliz Charles Hamilton da paniğe kapılır. Cevdet, Azize’yi bulabilecek mi? Tevfik’i bekleyen büyük tehlike ne? Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle saat 20.00’de Kanal D’de!

VATANIM SENSİN’DE GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa’nın başında olduğu Ankara heyetiyle bir görüşme talep eder. Ancak Cevdet, İstanbul Hükümeti’nin Ankara’yı pusuya düşürmeyi amaçladığını keşfeder ve Mustafa Kemal’in kendisini affetmesi için sabırsızlanan Tevfik’i bu pusuyu bertaraf etmek için kullanmaya karar verir.

Cevdet bundan sonra, Yanık Efe olarak Ankara’ya mı katılacağını yoksa gücü eline geçirip Miralay Tevfik günlerine mi döneceğini bilmediği eski dostuyla yüzleşecek ve öldü bildiği Azize hakkındaki gerçeğe ulaşacaktır.

Vatanım Sensin 41. bölüm fragmanı yayınlandı:

bergüzar korel haberleri için

halit ergenç haberleri için