Ana sayfa Dizi Fragmanları Vuslat 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Vuslat 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 11 Kasım Pazartesi akşamı yirmi sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde kasanın içinden çıkan harita neyi işaret ediyor?

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Aziz, Kerem ve Feride’nin sırlarla dolu kasaya ulaşması, Aziz’in şüphelerinin su yüzüne çıkması ve Zehra’nın herkesin kaderini değiştirecek olan beklenmedik sürprizi ekranlara yansıyacak. Vuslat dizisinin 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Vuslat”ın 28. yeni bölümünde neler olacak:

Aziz, Kerem ve Feride çıktıkları yolda eski kasaların olduğu eve ulaşırlar. Kasanın içinden çıkan haritanın neyi işaret ettiğini çözmeye çalışırken, bir tuzakla karşılaşırlar.

Engelleri aşabilirlerse, bu harita onları nereye götürecek? Onları takip eden kim? Gizli sırların ortaya çıkmasıyla yaşanan değişimler, kader ortağı bu üç kişiyi nereye savuracak?

Korkmazer Holding’e yönelik polis baskını ve mali soruşturma, beklenmedik yeni problemler doğurur. Yalçın’ın şirkete gelip Nehir’le konuşması, olayları bambaşka bir noktaya taşır.

Nehir, Tahsin’in oyununa kurban gittiğini düşünerek, Feride için yeni sorunların büyümesine neden olur.

Aziz’in geçmişiyle ilgili yaptığı araştırmalar, birçok soruyu da beraberinde getirir. Her şey dönüp dolaşıp Salih Baba’da düğümleniyor gibidir.

Aziz’in Tahsin’den öğrendiği gerçek ise, Aziz’in şüphelerinin su yüzüne çıkmasına neden olurken, onu büyük bir hesaplaşmayla karşı karşıya bırakır.

Zehra, mahalledeki evine taşınır ve eski güzel anıları da beraberinde getirir.

Ne var ki herkesin tozlu raflara kaldırdığı sırlar da gün yüzüne çıkmaya başlar.

Feride, ailesini bir arada tutmaya gayret ederken, Zehra onun önüne, huzurlu bir yuva kurması için beklenmedik bir sürpriz getirir. Ancak bu yuva, herkesin kaderini değiştirecek kadar güçlü bir geçmişe sahiptir.