Ana sayfa Dizi Fragmanları Vuslat 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Vuslat 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarının pazartesi akşamları izleyici ile buluşan, ‘beyin yakan’ dizi olarak da ifade eilen Vuslat, yoluculuğuna devam ediyor. Vuslat dizisinin 31. yeni bölümü 2 Aralık Pazartesi günü ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden detaylar ortaya çıktı. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 31.bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Dizinin oyuncu kadrosu bir hayli geniş; Gamze Süner Atay; Murat Karasu, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Osman Alkaş, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Erdem Akakçe Özcan Varaylı, Hikmet Körmükçü, Pelin Uluksar, Şeyla Halis, Veysel Diker, Mehmet Emin Kadıhan, Mert Karabulut, Barış Kışlak, Başak Kaya, Doğukan Töngel, Mehmet Halil Çelik, İpek Muştu, Elif Özkul Ali Çiçek gibi isimler de kadroda yer almakta.

Peki 31.bölümde izleyicileri neler bekliyor. Detayları 31. bölüm 2. fragmanında bulabilirsiniz.

31.bölümün özeti şöyle:

Aziz şüphelerinden arınmasının tek yolunun, Necmi’nin verdiği görevi yerine getirmekten geçtiğini anlamıştır. Tuzağa düşürüldüğü yere geri döndüğünde gizli düşmanının sembolüyle karşılaşır. Aziz’in gizli düşmanı adeta kozasından çıkacağı zamanı bekleyen bir kelebek gibi kapalı kapıların ve duvarların ardına gizlenmiştir.

Feride, taşındıkları yeni evden ortaya çıkan eşyalarla adeta annesiyle yeniden tanışır. Bu tanışmayla beraber geçmişin aydınlık ve karanlık taraflarıyla yüzleşmeye başlayan Feride, duygusal bir hal içindedir. Bir taraftan da Hasibe’nin artık açık hale gelen düşmanlığıyla baş etmektedir.

Kerem, Bülent’le karşı karşıya geldikten sonra kendisine söylendiğini düşündüğü yalanların peşine düşer. Aziz’in, annesi hakkında söylediklerinden başlar ve Aziz’i Alice ile karşılaştırır. Aziz, etrafında dönen oyunlarla yine yolunu kaybetme noktasına gelir. Ta ki Salih, inzivadan çıkıp gelene ve ‘Yolcu’nun hakikat yolundaki engellerini ortadan kaldırmaya başlayana kadar…