SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 03:17

SON HABERLER

Vuslat dizisinde hayaller bitti, gerçekler başladı!

Vuslat dizisi 32. yeni bölümü ile 16 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Reytinglerinin düşüklüğü nedeniyle sıkıntıda olan yapım, konusu ve oyuncu performansları bakımından ise büyük beğeni topluyor… 32. yeni bölümde Salih Baba’nın kapısı Aziz’e kapanıyor… Peki bu noktaya nasıl gelindi? Salih Baba konusunda hayalleri bitti, şimdi sıra gerçeklere geldi…

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar; Gamze Süner Atay; Murat Karasu, Baran Bölükbaşı’nı kadrosunda buluşturan Vuslat dizisinin 32. yeni bölümünden detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Salih, Satranc-ı Urefa’nın asıl kıymetini Aziz’e farklı bir şekilde anlatır. Aziz’in yürüdüğü yolda şüphelerinden arınması için onu kendi ateşiyle baş başa bırakır. Yaşananlardan sonra Salih Baba’nın dükkanının kapısı Aziz’e kapalıdır artık. Aziz’in yüzüne kapanan tek kapı hakikat yolunun kapısı değil, sevdiğinin de kapısıdır.

Faik’in itirazıyla beraber Aziz ve Feride aşkı yeni bir dönemece girer. Bu sıkıntılı süreci sabır ve inançla geçmek zorundadırlar. Hem minyatürü bulmaları hem de ailelerinin karşılarına çıkardıkları engelleri aşmaları gerekmektedir.

Holdingte ağırlığını hissettirmek isteyen Tahsin, işlerin kontrolünü ele geçirmek için düğmeye basar. Ona göre Aziz’e mesaj vermenin en kısa yolu Feride’ye cephe almaktan geçer. Ancak Feride’ye asıl darbeyi vuran, kardeşi Fırat’ın Nehir’le iş birliği yaptığını öğrenmesi olacaktır.

Kerem, ailesi için büyük bir sürpriz hazırlarken Bülent’in tuzağına düşer. Aklıyla ve kalbiyle oynayan dedesine karşı kendini savunmaya çalışır. Beklenmedik bir hamleyle yeni bir ortak bularak geçmişin sırlarının peşine düşer.

“Vuslat” 16 Aralık Pazartesi akşamı otuz ikinci bölümüyle TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler