Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Yalan Dünya’nın Orçun’u Bartu Küçükçağlayan baba olacağını duyurdu!

Yalan Dünya’nın Orçun’u Bartu Küçükçağlayan baba olacağını duyurdu!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ‘Yalan Dünya’, ‘Binbir Gece’ ve  ‘Jet Sosyete’ gibi birçok projede rol alan Bartu Küçükçağlayan son dönemde Melikşah Altuntaş ile birlikte yaptığı instagram canlı yayınları ‘Mücbir Sebepler’le de dikkat çekti.

2019 yılında psikolog Merve Küçükçağlayan ile evlenen oyuncu baba olacağının mutluluğunu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Eşiyle fotoğraflarını instagram hesabından paylaşan oyuncu paylaşımına şunları yazdı;

Yalan Dünya'nın Orçun'u Bartu Küçükçağlayan baba olacağını duyurdu! 8

“Karıcım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana ‘ilk dansımız ne zaman?’ diye mesaj atalı kaç sene oldu bilmiyorum… Amaaaa doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim. seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde nerdeyse anne-babayız. Bu hikayede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım kadınlar; hep beraber müthiş bi ahenkle dans edeceğimize eminim Ve Merve, karıcım, sevgilim doğduğun için her gün şükredebilirim. bacaklarım uyuştu bunu gizli gizli yazmaktan gelip sarılacağım şimdi size muahh!”

Yalan Dünya'nın Orçun'u Bartu Küçükçağlayan baba olacağını duyurdu! 9

Çifte takipçilerinden çok sayıda tebrik mesajları yağdı. Küçükçağlayan’ın paylaşımına, Gülse Birsel, Saba Tümer, İbrahim Selim, Belçim Bilgin’in de aralarında bulunduğu pek çok ünlü isim de tebrik mesajı bıraktı.